Ремонт квартири в Івано-Франківську по вул. Двірська 26

 • Тип
  Тип: трикімнатна
 • Тип
  Площа: 97 м2
 • Тип
  Термін виконання: 70 днів
 • Тип
  Вартість ремонту: 255 000 грн

Фотозвіт

Ремонт квартири, м. Івано-Франківськ – це наш профіль. Кваліфікована команда – це наш пріоритет. Задоволені та вдячні клієнти – це наша гордість.

Затишна оселя – це прагнення кожної людини і сім’ї. Вдома хочеться почувати себе розслаблено й зручно. Щоб інтер’єр та загальна атмосфера надихали гарним настроєм і приємним відпочинком. А якщо дім – ще й робоче місце, то – щоб робоча зона заряджала наснагою й креативними ідеями.

Якщо Ви замислюєтесь про ремонт квартири – звертайтесь до нас. Ми зможемо відповідно до Вашого бюджету підібрати найякісніші матеріали та в найкоротші терміни втілити в життя всі Ваші уявлення про комфортне затишне житло. Наша кваліфікована команда працює з усіма видами й етапами оздоблювальних робіт від початку й до кінця. Ми пропонуємо найкращі варіанти вирішення поставлених задач, щоб зекономити Ваші кошти та забезпечити гарантію якості на декілька років. Виконуємо як капітальний, так і локальний ремонт. Телефонуйте прямо зараз – ми запропонуємо найкращий ремонт квартири в Івано-Франківську.

Відгук замовника

Андрій 28.05.2017

« Мені сподобалась »

Мені сподобалась робота команди, хлопці зробили все професійно, якісно і були ввічливі, що мені дуже сподобалось. Рекомендуватиму їх знайомим.

Дивитися оригінал відгуку
Відправте заявку

і отримайте кошторис + консультацію абсолютно
Безкоштовно

Приблизний список робіт косметичного ремонту

Приблизний список робіт стандартного ремонту

Приблизний список робіт елітного ремонту