Як зробити багаторівневу натяжну стелю - "REMONT-EXPERT" Івано-Франківськ.

Як зробити багаторівневу натяжну стелю

Коли необхідно зробити ремонт квартири в новобудові, одним з ключових питань є оформлення стель в кімнатах. Варіантів багато, але все більше людей віддає перевагу багаторівневим натяжним конструкціям. Вони виглядають стильно та в разі професійного підходу до розробки дизайну і монтажу підходять для приміщень будь-якої площі, дозволяючи замаскувати дефекти поверхонь та приховати елементи комунікаційних систем.

Щоб спорудити натяжну стелю з двома і більше рівнями, необхідні:

  • спеціальний інструментарій;
  • дотримання технологічної послідовності дій;
  • якісні матеріали;
  • досвід та вміння монтувати подібні системи.

Виключити ризик того, що конструкція вийде недостатньо надійною і непривабливою, дозволить співпраця з нашою компанією, яка пропонує якісний євроремонт, ціни (Івано-Франківськ), на який адекватні, і готова взятися за реалізацію найскладнішого проєкту оформлення вітальні, спальні, дитячої, кухні. Ми візьмемо на себе виконання всіх робіт, гарантуючи відмінний результат в обумовлені строки, а для розуміння суті процесу пропонуємо ознайомитися з основними етапами процесу.

Створення дизайну натяжної стелі

Залежно від побажань власника житла, розмірів, конфігурації приміщення, а також загальної концепції оформлення, дизайнери складають проєкт стельової конструкції. Попередньо на об’єкт приїжджають замірщики, які фіксують точні параметри для розрахунку ширини та довжини ярусів з урахуванням технічного припуску. Переважно клієнти обирають системи з 2 або 4 рівнями, також популярним є використання різних відтінків і фотодруку для зонування простору.

Монтаж освітлення

Згідно з проектом електрики проводять всередині майбутньої конструкції дроти для підключення освітлювальних приладів:

  1. Люстр.
  2. Точкових світильників.
  3. Декоративних елементів.
  4. Комбінованих варіантів.

Джерела світла можуть бути інструментом зонування, виділяючи робоче місце та простір для відпочинку або обідню зону від кухонної. Підбору світильників приділяється особлива увага в плані параметрів потужності, щоб уникнути пошкодження полотна стелі.

Створення каркасу перед встановленням натяжної стелі

Спочатку виконується монтаж підстави нижнього рівня з подальшою фіксацією відбійника і роздільників. Потім на основі зробленої розмітки кріпляться саморізами алюмінієві сполучні опори – точно розраховані розміри профілів дозволяють створити надійну та довговічну конструкцію.

Монтаж полотна натяжної стелі

 Завершальним етапом є закріплення полотна на багеті по кутах з подальшою розтяжкою по діагоналі і переміщенням по периметру всередину багета – під час робіт матеріал нагрівають за допомогою теплової гармати. Сумарно на монтажні роботи потрібно від 4 до 8 годин, тобто за один день можна повністю завершити оформлення стелі.

Сучасний ремонт квартири неможливий без залучення досвідчених та кваліфікованих майстрів, і REMONT-EXPERT – саме та компанія в м. Івано-Франківськ, якій ви можете без сумнівів довірити створення багаторівневої стелі!

14.08.2020