декоративний камінь в інтер'єрі

Дизайн каменю при ремонті квартир

Якщо треба додати інтер’єру солідності та коштовності, то проводячи ремонт квартир в місті Івано-Франківськ часто використовують камінь або його імітацію. Він застосовується не тільки для оформлення кухонних поверхонь, але й для підлоги, стін, сходів та інших елементів оселі.

Щоб грамотно та доречно ввести камінь в оформлення кімнати, необхідно скористатися допомогою спеціалізованих компаній, які надають послуги будівельних робіт та ремонтів. Звернувшись в організацію REMONT-EXPERT, можна знайти багато свіжих та оригінальних рішень по застосуванню каменю в оселі та зробити швидкий і якісний ремонт.

Типи каменю для інтер’єру та їх особливості

В Івано-Франківську, як і в багатьох інших містах України, камінь широко застосовується при оновленні стилю житла. Він має хорошу міцність та довговічність, не боїться механічного та хімічного впливу. Частіше всього проводячи євроремонт в місті Івано-Франківськ, замовник обирає такі види каменю:

  • граніт – вважається найбільш міцним та доступним різновидом, а завдяки різноманітності кольорів його можна комбінувати з різними стилями кімнат;
  • мармур – одна з найбільш коштовних порід, вартість якої сповна компенсується завдяки красивому зовнішньому вигляду і хорошим характеристикам;
  • сланець – має багато відтінків, в інтер’єрі часто використовується для оригінального оформлення стін зі шматків каменю різної фактури, товщини та кольору;
  • піщаник – матеріал, який має стійкість до впливу хімічних речовин, але може і вбирати вологу, тому для кухні і ванної кімнати використовується тільки після спеціальної обробки.

Також велику популярність мають матеріали, що імітують камінь, адже вони красиві и недорогі. Зазвичай це кахель, керамограніт та інші.

Обираючи натуральний камінь слід орієнтуватися на наявність у нього таких властивостей:

  1. Стійкість до холоду;
  2. Велика міцність та довговічність;
  3. Багатство відтінків певного кольору та їх зміна в залежності від освітлення та інших умов.

Якщо Ви хочете підібрати для своєї оселі якісний матеріал, то краще одразу звернутись до спеціаліста. Компанія REMONT-EXPERT допоможе знайти саме той вид каменю, який ідеально підійде для Вашої оселі та зможе провести його швидкий і якісний монтаж. Будівельні роботи в місті Івано-Франківськ, що виконуються нашою організацією, проводяться своєчасно та з гарантією, що позбавить замовника від додаткових проблем.

30.10.2019