фактурна штукатурка

Фактурна штукатурка стін під час ремонту

Для зовнішнього та внутрішнього оздоблення стін сьогодні широко використовується фактурна штукатурка. Спеціалісти компанії «REMONT-EXPERT» використовують для декорування стін під час проведення євроремонту в Івано-Франківську якісні матеріали, які не піддаються впливу ультрафіолетових променів, не осипаються при механічному пошкодженні та зберігають колір.

Фактурна штукатурка стін

Використання методу оштукатурювання є класикою декоративного оздоблення стін в приміщенні. Цей метод проведення ремонту квартир в Івано-Франківську зарекомендував себе як нескладний у використанні та надійний. Спеціалісти компанії «REMONT-EXPERT» для проведення робіт використовують матеріли на основі:

  • цементу;
  • вапна;
  • гіпсу;
  • з додаванням сучасних композитних матеріалів.

Фактурний матеріал використовується не тільки для оформлення фасадів будівель але й конструктивних елементів внутрішнього приміщення. В кожному окремому випадку використання майстрами нашої компанії цього матеріалу можна отримати ексклюзивний малюнок.

Використання фактурної штукатурки під час ремонту: переваги

Декоративний матеріал, використаний під час ремонтних робіт спеціалістами нашої компанії, має ряд переваг:

  1. Штукатурка стін ціна, якої залежить від складу та виробника матеріалу, дозволяє приховати будь-які дефекти поверхні.
  2. Матеріал завдяки універсальним якостям може використовуватися для обробки будь-яких поверхонь.
  3. Матеріал витримує механічні пошкодження, несприятливі погодні умови, демонструє високі вологостійкі якості, довговічність.
  4. Поверхня легко очищується від забруднення, має високі показники звукової те теплової ізоляції.
  5. Відсутність хімічних домішок робіть декоративну штукатурку безпечним та екологічним матеріалом.

Використовуючи фактурну штукатурку, майстри нашої компанії створюють поверхні с різним рівнем зернистості, шорсткістю, об’ємні рельєфи, імітуючи структуру природного каменю, дерева. Плануєте ремонт? Дзвоніть! Широкий асортимент, різноманітна кольорова гама, яка використовується майстрами нашої компанії під час проведення ремонтних робіт дозволяє нам створювати ефекти «тисненої шкіри», «венеціанської» штукатурки, неповторні та оригінальні різнокольорові панно та орнаменти.

29.07.2019