Підготовка стін до фарбування у новобудові - "REMONT-EXPERT" Івано-Франківськ.

Підготовка стін до фарбування у новобудові

Професійний ремонт квартир Івано-Франківськ, який пропонує клієнтам компанія REMONT-EXPERT, передбачає проведення певних робіт перед фарбуванням стін. Підготовка необхідна, щоб фарба лягала ідеально, а результат оздоблювальних робіт зберігався надовго.

Штукатурка та вирівнювання стін

Навіть в новобудовах стіни не ідеальні та потребують вирівнювання. Коригувати дефекти можна шляхом установки гіпсокартонних плит, що призведе до зменшення внутрішнього простору, або за допомогою штукатурення. Другий варіант швидше, простіше, дешевше, але вимагає дотримання технологічної послідовності дій. Спочатку майстер очищає покриття, потім наносить штукатурку по попередньо встановленим маякам.

Вивчити прайс-лист на будівельні роботи Івано-Франківськ з урахуванням технології вирівнювання можна на нашому сайті або в телефонному режимі.

Шпаклювання стін

Завдяки шпаклюванню вдається впоратися з незначними проблемами стін. На даному етапі в обов’язковому порядку проводиться шліфування, ґрунтування останнього шару. Кількість шарів (в середньому 2-3) визначається індивідуально – кожен з них висушують перед нанесенням наступного.

Поклейка склохолста та профілактика тріщин

Додатковим засобом посилення міцності поверхні є фіксація склохолста. Після закріплення спресованого скловолокна не видно пошкоджень, але, щоб домогтися потрібного ефекту, стіну необхідно ретельно очистити та обробити ґрунтовкою.

Фінішне шпаклювання та полірування стін перед фарбуванням

Процес виконується після шліфування стартового шару та дозволяє домогтися максимальної адгезії при фарбуванні. Попередньо слід видалити ганчіркою пил, а після шпаклювання – заґрунтувати. Як тільки стіна повністю просохне, можна наносити фарбу.

Уникнути помилок на підготовчому етапі вдасться, доручивши шпаклюванню, вирівнювання, армування стін нашим фахівцям.

Які розцінки на будівельні роботи в Івано-Франківську

Витрати на ремонт залежать від сукупності факторів:

  • кількості приміщень;
  • ступеня серйозності дефектів поверхонь;
  • вимог клієнта до оформлення кімнати;
  • терміновості проведення робіт;
  • матеріалу стін;
  • обраного способу вирівнювання;
  • цінової політики будівельної компанії.

Виконати якісний та доступний за ціною ремонт квартири в новобудові зможуть фахівці REMONT-EXPERT – обирайте тип ремонту, розраховуйте вартість і замовляйте послуги кваліфікованих майстрів!

04.09.2020