Як правильно грунтувати поверхні - поради від майстрів по ремонту "Remont-Expert"

Сучасний ремонт квартири: практичні поради щодо ґрунтування поверхонь

Сучасний ремонт квартири – складний і довготривалий процес. Деякі його етапи, наприклад, ґрунтування стін, помилково вважаються необов’язковими і непотрібними. Без ґрунтування стіни не можна ні пофарбувати, ні поклеїти шпалерами. Головна функція процесу – забезпечити максимальне схоплювання кінцевого шару фабри чи клею з базою – стіною. 

Якщо не маєте змоги самостійно поґрунтувати стіни у власній квартирі, можна скористатися послугами компанії Івано-Франківська «REMONT-EXPERT». Кваліфіковані працівники виконають роботу максимально швидко і якісно. 

Як вибрати ґрунтовку для стін

Кожна ґрунтовка, в залежності від типу кінцевого покриття, має свої особливості:

  • ґрунтування для штукатурки і шпаклівки;
  • покриття перед фарбуванням;
  • обробка перед наклеюванням шпалер. 

Правильний вибір типу матеріалу дозволяє знизити пористість стіни, запобігає появі плісняви і грибків, готує поверхню до подальшої обробки. Поґрунтувавши заздалегідь поверхню, можна знизити витрату основного матеріалу до 30%. 

Інструменти для обробки поверхні

Розчин підготовленої ґрунтовки наноситься на стіну пензлем, малярським валиком або розпилювачем. Матеріал розподіляти рівномірним шаром. В разі сильно пористої поверхні, наприклад, пінобетону, рекомендоване подвійне нанесення. В середньому, розчин ґрунтовки висихає за 4 години. Але доцільно буде зачекати добу і розпочинати наступний етап обробки стін. 

Підготовчі роботи 

Обов’язково потрібно ґрунтувати стіни, щоб якісно зробити ремонт квартири, ціна на даний витратний матеріал доступна і не висока. Перед початком ґрунтування необхідно підготовити стіну: очистити її від залишків шпалер, пилу і бруду, крихких часточок. При наявності жирних плям, їх рекомендовано змити. Усунути усі скупчення грибків і плісняви. Покривати поверхню даним допоміжним матеріалом краще при температурі вище 10°С. 

Процес ґрунтування поверхонь

Особливості процесу ґрунтування однакові для будь-якої обробки – перед шпаклюванням, обклеюванням чи фарбуванням. Різниця полягає тільки в способі приготування розчину. Слід дотримуватися порад виробника, щоб робота була результативною. 

  1. Спочатку ґрунтувальну фарбу слід ретельно перемішати і за необхідності розвести. 
  2. Далі треба наносити засіб на поверхню за допомогою допоміжних інструментів.
  3. Поверхневою фарбою слід покривати стіну через 24 години після ґрунтування.

Замовляйте будівельні роботи (Івано-Франківськ) у компанії «REMONT-EXPERT». Ваша квартира буде затишною, а ремонт — надійним від спеціалістів у Івано-Франківську

08.05.2020