ремонт квартири в Івано-Франківську

Коли потрібно робити капітальний ремонт?

В порівнянні з косметичним, капітальний ремонт квартири більш складний та дорогий. Плануєте ремонт квартири? Зателефонуєте нам, майстри «REMONT-EXPERT» в Івано-Франківську виконають роботи будь-якої складності в найкоротші терміни.

Коли необхідно робити капітальний ремонт

Капітальний ремонт проводиться, коли квартира потребує кардинальних змін. Під час його проведення майстрами здійснюються роботи з заміни внутрішніх систем, повному демонтажу перегородок, налагодження нових електричних систем, системи вентиляції.

Даний вид робіт передбачає якісну обробку приміщення з використанням сучасних технологій, якісних багатофункціональних матеріалів. Процес включає:

  • роботи пов’язані з видаленням старої обробки, якщо квартира придбана на вторинному ринку, або давно не ремонтувалася;
  • проведення робіт по вирівнюванню стелі, підлоги, стін;
  • заміну систем комунікацій з використанням сучасних матеріалів;
  • проведення перепланування приміщення, знесення змін, зведення перегородок тощо.

Перед початком капітального ремонту

Перед виконанням євроремонту в Івано-Франківську, спеціалістами компанії «REMONT-EXPERT» складається ретельний план проведення будівельних та оздоблювальних робіт. Самостійно скласти грамотний план дуже складно. Дзвоніть, фахівці нашої компанії допоможуть виконати «безболісний» демонтаж стін, монтаж нових перегородок. В роботі ми використовуємо матеріали високої якості, сучасні технології та обладнання, що дозволяє майстрам швидко та без зайвого шуму виконати ремонт квартир в Івано-Франківську.

Капітальний ремонт: послідовність виконання

Такий вид робіт має виконуватися в певній послідовності:

  1. З приміщення прибираються всі меблі.
  2. Проводиться заміна старих вікон та дверей (за необхідності).
  3. Проводиться заміна покриття підлоги, за необхідності виконується нова стяжка.
  4. Вирівнюються стелі, для цього використовуються різні види сучасних матеріалів.
  5. Вирівнювання стін.
  6. Відновленні дверних та віконних укосів.

Наступним кроком по закінченню проведення капітального є виконання косметичного ремонту. Майстри компанії «REMONT-EXPERT» надають послуги з проведення капітального ремонту в старих будинках та новобудовах. Довіряючи нам, вам не доведеться хвилюватися, де знайти майстрів, купити якісні матеріали, знайти необхідні інструменти. Вам потрібен дійсно якісний капітальний ремонт квартири? Звертаєтеся до спеціалістів нашої компанії.

15.08.2019