картинка ремонту в стилі лофт

Як зробити ремонт квартири в стилі лофт

Останні декілька десятиліть стиль «лофт» став неймовірно популярним, адже він дозволяє мати простору квартиру, де багато відкритого простору. Якщо давати характеристику цьому стилю в оформленні квартири або домівки, можна сказати, що це інтер’єр, де практично відсутні закриті приміщення або кімнати. Плануєте ремонт квартир в Івано-Франківську? Майстри компанії REMONT-EXPERT до ваших послуг.

Особливості стилю «лофт»

Коли дизайнери інтер’єрів взяли на озброєння цей стиль, їм дуже сподобалася ідея максимально оптимізувати простір. На початку, стиль «лофт» не передбачав навіть стелі, замість них елементом дизайну були скати даху. Сьогодні цей напрямок в оформленні інтер’єру пропонує велику кількість оригінальних варіантів, фантастичних ідей та рішень. До особливостей стилю відносять:

  • незвичайне оформлення стін, які прикрашає груба штукатурка;
  • зонування простору за допомогою кольорів та використання предметів меблів, щодо меблів, вони можуть бути різноманітними, навіть антикварними або ультрасучасними;
  • великі вікна, розмір яких може бути на всю висоту стіни;
  • наявність комунікацій, труб, балок, які не ховаються у стіні, а виведені зовні;
  • для оздоблення стін використовуються світлі тони, колір цегли.

Зонування простору, його планування

Ремонт квартир в Івано-Франківську у стилі «лофт» дозволяє використовувати різні структури, різноманітні фактури та кольорові рішення. Це не єдині риси, які відрізняють цей стиль від інших дизайнерських ідей. Дизайн у стилі «лофт» це повна відсутність перегородок, стін, дверей. Зрозуміло, що залишаються тільки несущі стіни та вхідні двері. Завдяки цьому приміщення має вигляд єдиної кімнати, де відсутні розмежування. Єдиним місцем, де власник квартири зможе почувати себе усамітнено – ванна. Квартира, у стилі «лофт» має більш просторий вигляд, ніж приміщення, де було виконано традиційний капітальний ремонт в Івано-Франківську. Окремі нюанси оформлення конкретного приміщення залежать від образу життя його власника. Такий стиль частіше обирають творчі особи, офісні службовці, які змогли досягти певних успіхів у професійній діяльності, власники студій у новобудовах, власники квартир у «сталінках», ті хто готовий відмовитися від звичайного образу життя.

18.09.2019