Особливості встановлення натяжних стель, які варто врахувати під час ремонту - "REMONT-EXPERT" Івано-Франківськ.

Особливості встановлення натяжних стель, які варто врахувати під час ремонту

Натяжні стелі – це найбільш ідеальна розробка сучасності. Завдяки ним можна зробити інтер’єр надзвичайно привабливим, ефектним і вишуканим при невеликих витратах, як фінансових, так і фізичних. Але у цього унікального оформлення є декілька важливих особливостей, які слід врахувати, перед тим як розпочати капітальний ремонт квартири. Якщо все зроблено правильно, то натяжна стеля прослужить довгі роки, постійно радуючи погляд і залишаючись стильною прикрасою інтер’єру.

Підготовчі роботи перед монтажем натяжної стелі

Натяжні стелі мають масу переваг, але бувають і проблеми: провисання, прогинання, відрив гіпсокартонних листів, рухливість конструкції та видимість зварних швів при покритті плівкою великих площ. Однак рішення багатьох проблем полягає в правильній підготовці до ремонту, виборі полотна високої якості, професійному монтажі. 

  1. Дехто, вибираючи натяжні стелі, економить кошти на чорнову обробку бетонної основи. Але враховуйте, що крихти від старої штукатурки накопичуються на плівці. Це призведе до її прогинання. Тому спочатку слід видалити стару штукатурку, зашпаклювати тріщини, провести зачистку.
  2. На площах від 25 кв. м полотна з часом провисають, тому монтувати потрібно конструкції, що складаються з декількох частин.
  3. Щоб уникнути відриву ГКЛ, слід спочатку зміцнити стіни, найпростіше рішення – це установка закладних деталей.

Монтаж натяжної стелі в Івано-Франківську

Установка натяжних стель –  це завдання, вирішувати яке мають тільки професіонали. Відсутність досвіду і навіть дрібні неточності в роботі призведуть до описаних вище проблем та навіть гірших, тому звертайтеся виключно в ту фірму, яка гарантує якість послуг.

Якісний ремонт квартир в Івано-Франківську гарантований компанією «REMONT-EXPERT»! Багаторічний досвід наших майстрів дозволяє впоратися із самою складною задачею на відмінно. З нами:

  • надійно;
  • безпечно;
  • завжди вчасно;
  • вигідно.

Ціни на ремонт квартир та встановлення натяжних стель в Івано-Франківську

Ще одна наша перевага – це доступний та вигідний ремонт квартири (ціна) у місті Івано-Франківську. У нас можна замовити якісні ремонтні послуги «під ключ», тоді майстри самі займуться підготовкою стелі, закупівлею та доставкою якісного матеріалу (працюємо тільки з надійними виробниками та можемо зробити приємну знижку) й монтажем. Ціна залежить від площі приміщення, обраного матеріалу, об’єму додаткових робіт, але наші розцінки задовольняють кожного!

09.07.2020