На чому не можна економити під час ремонту

ТОП-5 речей, на яких не потрібно економити під час ремонту

Капітальний ремонт квартири – це завжди витрати. Неважливо який бюджет : 100 000 або 5 000 гривень. 

ТОП-5 факторів, на яких категорично не варто економити, задля вашої ж безпеки та раціональності використання фінансів.

Бригада майстрів

Найекономніший варіант – зробити ремонт самостійно. Але якщо у вас немає  досвіду у цій справі, то найміть відповідальну бригаду з солідної фірми. Уважно ознайомтеся з її рекомендаціями і документацією. 

У пошуках дешевої робочої сили можна наштовхнутися на абсолютний непрофесіоналізм і ганебність. У такому разі ніхто не береться припустити, що вас чекає після закінчення ремонту, і чи закінчиться він взагалі.

Сантехніка

Найголовніше при ремонті у ванні – це сантехніка. Ось тут потрібно бути максимально уважними і обережними. Коли ви вибираєте сантехніку, багато продавців можуть вам підсунути неякісний товар, пославшись на те, що це дешево і прослужить дуже довго. Не дайте себе обдурити! Ніколи не економте на змішувачах, кранах і унітазах! 

Розведення електроенергії

Важливо розуміти, що згодом заміна проводки буде дорожчим задоволенням, ніж її правильний монтаж при будівництві. Тому розробку проекту по електромонтажу краще довірити фахівцям. З одного боку, доведеться заплатити за послугу, але з іншого боку – не доведеться платити двічі, і можна спати спокійно. 

Фахівці зуміють правильно розрахувати навантаження і розподілити їх між різними гілками живлення. При цьому вони залишать деякий запас на той випадок, якщо у ваших планах з підключення що-небудь зміниться.

Якість матеріалів

Тут не варто доводити до крайнощів. З одного боку не переплачуйте за бренд. Трапляється, що товари не дуже відомих виробників можуть бути не менш якісними, ніж матеріали популярної марки. Перед купівлею будматеріалів поспілкуйтеся з досвідченими будівельниками, запитайте у них ради, читайте огляди та відгуки людей, які ними користувалися.

Вхідні двері  

Економити на вхідних дверях – безрозсудність. Саме вони беруть на себе охоронну функцію, захищаючи власників приміщення і їх майно від зловмисників, а також ізолюють приміщення від зовнішнього шуму, пилу і холоду. Зайва економія може обернутися в неприємні наслідки.
“Ремонт Expert” бере будівельні роботи Івано-Франківськ на себе. Довіртесь професіоналам, котрі знають свою справу відмінно.

13.03.2020