світло в квартирі

Як правильно підібрати освітленість в квартирі

Ремонт квартир в Івано-Франківську краще довірити професіоналам, одними з яких є представники компанії “REMONT-EXPERT”, що надають якісні послуги від косметичного ремонту до ремонту «під ключ» з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Окремою спеціалізацією компанії є оздоблення квартир світлом.

Як підібрати освітленість

Такий важливий елемент ремонту, як освітлення, може запропонувати ремонт квартир Івано-Франківськ як один із видів послуг своєї компанії. Звернувшись до професіоналів, можна уникнути помилок неправильного розташування світильників та перетворити квартиру на комфортне місце відпочинку.

Існують чотири види освітлення:

  • верхнє – люстри;
  • верхнє-середнє – торшери, настінні бра або настільні світильники;
  • нижнє-середнє – робоча зона над стільницею в кухні та світильники біля ліжка;
  • нижнє – декор підлоги за рахунок вмонтованих точкових світильників на плінтусі.

Як розрахувати освітлення в кімнаті

По-перше, треба ретельно підійти до монтажу світильників, звертаючи уваги на висоту, місце та напрямок їх розташування. По-друге, вибір плафонів та ламп. Обираючи лампи, обов’язково звертають увагу на потужність, світловий потік та колір. На останок: не менш важливим фактором, що впливає на освітленість, є обробка стін та колір меблів. Треба пам’ятати, що темні шпалери поглинають багато світла, роблячи кімнату похмурою і нецікавою.

Яку люстру підібрати для освітлення кімнати

Обираючи люстри для кімнат, треба визначитись з призначенням самої кімнати. Існують такі різновиди світильників для кімнат:

  1. Люстра для зали – є основною и виконує освітлюючу функцію. В більшості її компанують з настінними бра.
  2. Люстра в передпокій – повинна бути потужною, враховуючи відсутність природного освітлення. Може бути представлена у вигляді настінних світильників.
  3. Люстра для спальні – призвана надавати комфорт та заспокоювати, тому вона не має бути потужною.
  4. Люстра для дитячої кімнати – має гарно освітлювати кімнату, тому зазвичай використовують два типи люстр – основну і місцеву.

Актуальні новинки освітлення квартири

Все більшу популярність стала набирати система розумного освітлення, яка автоматично може регулювати рівень світла в квартирі та вмикати або вимикати лампи за голосовою командою або через датчики руху. По суті, вона складається із двох компонентів – це електронна система керування та освітлюючі прилади.

Будь-який вид освітлення з наведених вище може запропонувати компанія “REMONT-EXPERT” за послугою cучасний ремонт квартири, яка має досвід, професіональних співробітників та дає гарантію на виконану роботу.

18.11.2019