ремонт квартир: помилки

Помилки при ремонті квартири

Сучасний, якісний та стильний ремонт квартир – процес багатоетапний, складний та відповідальний. Зробити його самостійно без помилок практично неможливо. Слід розуміти, що перш за все квартира – це місце для життя та щоденних побутових справ, тому бажання наблизити її до глянцевих картинок дизайнерських журналів може призвести в результаті до проблем. Тому краще вибирати зручність, а не вишукану красу, та керуватися здоровим глуздом.

Цікавить запит «якісний євроремонт Івано-Франківськ»? Звертайтесь до професіоналів. Наша компанія REMONT-EXPERT виконає все швидко та недорого, дотримуючись усіх правил та стандартів, уникаючи можливі помилки.

Найбільш грубі та часті помилки при стандартному ремонті квартири

При неправильному виконанні ремонтних робіт може статися так, що доведеться щось ламати та переробляти, а це недешево. Щоб уникнути небажаних проблем, слід віддавати перевагу професійним майстрам.

Головні та найчастіші помилки при виконанні ремонту квартир:

  • Порушення послідовності робіт. Важливо мати детальний план робіт та їх послідовність. Кожен етап повинен виконуватись своєчасно, що гарантує якість ремонту в цілому. Приблизно це така послідовність: руйнування стін та встановлення нових перегородок, надалі проведення комунікацій, встановлення вікон та дверей, обробка стін та стелі, укладення та підлоги.
  • Стихійність. Спонтанне вирішення зробити ремонт без розуміння, що необхідно, та без наявності чіткого плану дій, однозначно приведе до розчарування. Ще до того, як почати обдирати шпалери або закуповувати штукатурку, потрібно мати повне уявлення, що в результаті буде в тій чи іншій кімнаті.
  • Непродумане розміщення електрики. Важливо відразу встановлювати автомати на кожен електропристрій з великим споживанням. Слід мати продуманий план розташування розеток та вимикачів, чітко уявляючи розташування техніки та меблів. Розеток краще робити більше, ніж планувалося десь на 20%.
  • Облагородження непідготовлених стін. Перед наклеюванням шпалер чи фарбуванням обов’язково слід вирівняти стіни і підлогу. Непідготовлена поверхня може зіпсувати малюнок шпалер, привести до загину на стиках. Особливо видно всі дефекти та нерівності при фарбуванні стін.

Це лише невелика частина можливих помилок, за які в результаті можна дорого заплатити. Якщо вам потрібен якісний, надійний та стильний ремонт квартири, звертайтесь до нас! Наша компанія REMONT-EXPERT, виконує ремонт квартир в Івано-Франківську на високому професійному рівні, гарантуючи, що він прослужить вам довгі роки, даруючи затишок та комфорт.

21.06.2019