євроремонту кухні в Івано-Франківську

5 помилок при ремонті кухні

Кухню недарма вважають серцем дому. Тут ми проводимо час, снідаючи або за обідом, готуючи смачні страви, бажаючи догодити рідним, насолоджуємося ароматною кавою. Тому дуже важливо щоби кухня була не тільки функціональною та зручною, а й красивою. Роблячи ремонт кухні багато людей допускають помилки. Уникнути прикрих помилок допоможуть спеціалісти компанії «REMONT-EXPERT», які знаються на ремонті квартир в Івано-Франківську.

Найпоширеніші помилки ремонту

Плануєте проведення ремонту кухні, телефонуйте і ми запропонуємо вигідну ціну, високу якість, результат, яким ви будете задоволені. Серед найпоширеніший помилок при виконання євроремонту в Івано-Франківську є наступні:

  1. Неправильно виконане зонування приміщення. Розробляючи проект, спеціалісти компанії «REMONT-EXPERT» враховують не тільки естетичний аспект, але й те, що кухня повинна буди зручною та комфортною при експлуатації. Правильне зонування передбачає комфортне та функціональне розташування трьох головних елементів будь-якої кухні: холодильника, плити та раковини. Оскільки вони повинні мати безперешкодний доступ, важливо продумати їх вірне положення.
  2. Ще однією помилкою є недостатньо якісне освітлення. Кухня – це не офісне приміщення, не робочий кабінет, тому холодне освітлення з лампами денного світла тут недоречні. Тут бажано використовувати м’яке світло, яке дає підвісний світильник, точкові освітлювачі, вмонтовані в навісні шафи, інші робочі поверхні.
  3. Недостатня кількість електричних розеток. Працюючи в кухні, доводиться використовувати різноманітні побутові пристрої, які працюють від електричних мереж. Їх недостатня кількість може стати причиною того, що ви не зможете одночасно використовувати кавоварку та м’ясорубку, блендер. Майстри компанії «REMONT-EXPERT» запропонують оптимальне рішення, встановивши необхідну кількість розеток.
  4. «Вразливі» підлоги. Не варто використовувати для кухні підлоги з дерева. Випадково пролита вода, розбита тарілка не дозволять зберегти привабливий вид кухні. Слизька плитка також може бути дуже небезпечною, тому проведення ремонту кухні варто довірити спеціалістам нашої компанії.
  5. Використання паперових шпалер для оздоблення кухонного фартуха. Постійний контакт з водою, дія високих температур не сприяють тривалій службі використаного матеріалу.

Телефонуйте, ми знаємо, як не допустити помилок!

28.08.2019