Ремонт квартири в Івано-Франківську по вул. Паркова 18

 • Тип
  Тип: двокімнатна
 • Тип
  Площа: 70 м2
 • Тип
  Термін виконання: 65 днів
 • Тип
  Вартість ремонту: 161 000 грн

Фотозвіт

Кожен власник нового житла так чи інакше замислюється про ремонт квартир. Якщо ж житло вже облаштовано, то вибрати варто косметичний ремонт квартир (Івано-Франківськ). Якщо Ви власник абсолютно нової і порожньої квартири, то Вам необхідний євроремонт.

Зазвичай люди, які купують нові квартири, роблять це на перспективу і майбутнє. Наприклад, для своїх дітей. Тому сучасний ремонт квартири стане відмінним рішенням, однак, в цьому випадку існує великий ризик потрапити в руки недобросовісних фірм.

Бюджет середньостатистичної людини в Україні дуже обмежений, але не варто через це вибирати бригади, які пропонують найдешевший ремонт квартири. Якщо Ви облаштовуєте своє житло на перспективу, то варто переглянути всі можливі варіанти і вибрати найбільш якісний. Необхідно також з’ясувати, наскільки якісні і безпечні для здоров’я людини матеріали використовує будівельна бригада. Івано-Франківськ — місто, до цей сегмент ринку має безліч пропозицій, з яких можна вибрати для себе найбільш прийнятну. Це збереже Вам гроші і нерви, а також буде радувати довгі роки!

Відгук замовника

Олександр 26.02.2019

« Чітко і якісно. Рекомендую! »

Вирішив внести свіжий подих в своє помешкання та зробити ремонт. Ввівши в пошуку " ремонт в Івано-Франківську" натрапив на ваш сайт. Зробив дзвінок, узгодили час, приїхав майстер зробив приблизну оцінку помешкання, вислухав мої побажання, назвав приблизний термін. Через декілька днів майстри приступили до роботи. Доточністю майстрів я був здивований, дуже все чітко і якісно. Рекомендую!

Дивитися оригінал відгуку
Відправте заявку

і отримайте кошторис + консультацію абсолютно
Безкоштовно

Приблизний список робіт косметичного ремонту

Приблизний список робіт стандартного ремонту

Приблизний список робіт елітного ремонту