Ремонт квартири в Івано-Франківську по вул. Коновальця 130

 • Тип
  Тип: трикімнатна
 • Тип
  Площа: 90 м2
 • Тип
  Термін виконання: 65 днів
 • Тип
  Вартість ремонту: 204 000 грн

Фотозвіт

Ремонт квартири (Івано-Франківськ) – це дуже цікавий процес, але до цього кроку треба підходити максимально відповідально. В першу чергу, потрібно визначитися з потрібною ціною. Вона буде залежати від площі самого приміщення, від матеріалів і, звичайно ж, від переліку послуг. Необхідно розуміти, що ціни будуть варіюватися в залежності від усіх цих факторів. Тому на питання «Скільки коштує ремонт квартир в Івано-Франківську» немає єдиної відповіді.

Майстер ремонту квартир зробить проект за однією ціною, а фірма, яка надасть авторський нагляд, дизайн-проект, надасть додаткові послуги – поставить зовсім іншу ціну. Тому варто вибирати те, що підходить саме Вам. Відзначимо, що багато фірм надають деякий перелік безкоштовних послуг. Наприклад, безкоштовний виїзд на майбутній проект та обміри стін.

Також необхідно не забувати, що ціна на ремонт квартири (Івано-Франківськ) залежить ще і від типу ремонту: косметичний або євроремонт.

Відгук замовника

Іванна 26.02.2019

« Роботою повністю задоволена »

Ремонт квартири було виконано в зазначений термін, дуже якісно, прораб Роман був дуже уважний. Звіти по ремонту скидалися щотижнево. Майстри дуже якісно виконали ремонт. Роботою повністю задоволена буду в подальшому рекомендувати вашу компанію.

Дивитися оригінал відгуку
Відправте заявку

і отримайте кошторис + консультацію абсолютно
Безкоштовно

Приблизний список робіт косметичного ремонту

Приблизний список робіт стандартного ремонту

Приблизний список робіт елітного ремонту