Ремонт квартири в Івано-Франківську по вул. Національної Гвардії 1

 • Тип
  Тип: двокімнатна
 • Тип
  Площа: 56 м2
 • Тип
  Термін виконання: 55 днів
 • Тип
  Вартість ремонту: 128 000 грн

Фотозвіт

Євроремонт в Івано-Франківську – це, перш за все, якісні матеріали. Він відрізняється від косметичного тим, що в даному спектрі послуг присутній дизайн-проект. Якщо Ви маєте намір капітально змінити квартиру, знести стіни, придумати новий дизайн, то цей вибір однозначно для Вас.

Це сучасно, якісно і довгостроково. Не потрібно робити ремонт квартири кожні п’ять років, тому як даний тип прослужить досить довго. Однак, ціна на на нього буде дещо вище, ніж на косметичний. Це обумовлено тим, що евроремонт охоплює більше змін для приміщення.

Відзначимо, що євроремонт вибирають власники квартир в новобудовах. У новобудові зробити подібні зміни буде набагато дешевше, ніж у звичайній хрущовці. Тому що спектр послуг та складність проекту набагато менше, ніж в старих будинках.

Допомогти в цьому може компанія ремонту квартир в Івано-Франківську Remont Expert, в спектрі якої є і капітальний ремонт в новобудові.

Відгук замовника

Анна 11.11.2017

« Результатом задоволені »

В процесі ремонту не обійшлось без невеликих труднощів, но на всі наші зауваження майстри реагувалм адекватно і оперативно. Кінцевим результатом дуже задоволені. Якість робіт на гарному рівні. Рекомендую!

Дивитися оригінал відгуку
Відправте заявку

і отримайте кошторис + консультацію абсолютно
Безкоштовно

Приблизний список робіт косметичного ремонту

Приблизний список робіт стандартного ремонту

Приблизний список робіт елітного ремонту