тренди в ремонті квартир

Ремонт квартири: еко-тренди

Сучасний ремонт квартир Івано-Франківськ, як і інші великі міста нашої країни, потребує завжди. Жителі нашого міста хочуть слідкувати за новинами у світі дизайну та інтер’єру, щоб завжди бути в тренді та не пропускати цікавих рішень для свого житла. На протязі останніх років по оцінках експертів таким трендом є екологічність – використання природних тонів, натуральних матеріалів, мінімум синтетики, пластику та штучних елементів.

Що таке екостиль та з чого він складається?

На протязі 2017-2019 року, компанія Remont Expert працює над темою екологічних дизайнів, оброблює запити споживачів та тенденції ринку. Наші експерти помітили, що зараз в тренді чотири основних елементи цього стилю, серед яких:

  • Освітлення. Використовуючи сучасну заміну люмінесцентним лампам у вигляді світлодіодів, ви не тільки зберігаєте навколишню середу, але й піклуєтесь про себе. Лампи на основі світлодіодів екологічніші, набагато менше споживають, працюють значно довше. При плануванні еко-освітлення бажано продумати декілька окремих зон, або обирати варіанти з можливістю регулювання яскравості світла у 2-5 режимах.
  • Підлога. Найчастіше в цьому стилі використовується натуральна деревина, переважно – та, що була перероблена. Також в моді бамбук і інші природні матеріали, що дають відчуття поєднання з природою та дають можливість вільно дихати. Деякий відсоток дизайнерів пропонує поєднувати стиль еко з лофтом, використовуючи бетонні стяжки у якості основного напільного покриття. В такому випадку можна прикрасити його різними орнаментами та декоративними елементами, що додасть екстравагантності та унікальності вашій підлозі.
  • Меблі. Еко-дизайн диктує свої вимоги й на рахунок меблів, які будуть використовуватись в приміщенні. Надається перевага таким матеріалам, як бамбук, пробка, різні сорти дерева (включно з переробленими), а також інші натуральні аналоги. М’які елементи оббиваються легкою тканиною з натуральних волокон: ніякої синтетики бути не повинно навіть в найменших деталях.
  • Стіни. Екологічно чисті шпалери виготовляються з різновидів текстилю, соломи, бамбука, пробки, а також інших аналогів на основі натуральної деревини та тканини. Ніякого вінілу та флізеліну, інакше це порушує концепцію здорової та корисної атмосфери в приміщенні.

Також є 5 основних рис екологічності, якими керується більшість професійних дизайнерів в створенні майбутнього інтер’єру. Серед них:

  1. Спокійна, нейтральна кольорова гама.
  2. Багато справжніх рослин, створення вертикальних “фітостін”.
  3. Натуральні елементи декору з глини, скла, деревини, тощо.
  4. Максимальна кількість вільного простору для вільного переміщення і дихання.
  5. Розподілення освітлення на зони, вмонтовані в меблі світильники.

Слідуючи цим порадам, будь-який євроремонт в Івано-Франківську може перетворитись на справжній шедевр сучасної моди, який допоможе вам почувати себе здоровим та позитивним кожного дня.

Вже мрієте про ремонт квартири в стилі ЕКО?

Зверніться до компанії Remont Expert та отримайте сучасний дизайн ремонту квартири в Івано-Франківську, який буде відповідати сучасним еко-трендам на всі 100%. В сучасних умовах життя це буде найкращим та найздоровішим варіантом, який буде гарантувати гарний настрій щодня, активність протягом робочого тижня, спокійний сон та вільне дихання в стінах вашої оселі.

Не витрачайте ні хвилини – позбудьтеся від застарілої моди на шкідливі для морального й фізичного здоров’я інтер’єри!

29.06.2019