ремонт квартири лайфхак

Лайфхак: ремонт квартири своїми руками

Бажання оновити власне житло відповідно з сучасними трендами та тенденціями є у кожного, особливо зважаючи на те, що сьогодні дизайнери постійно пропонують інноваційні рішення та проекти. Щоб зробити косметичний ремонт квартири в Івано-Франківську зверніться до професіоналів. Якщо Ви маєте власне бачення результату, але не знаєте, яке реалізувати саму роботу – звертайтеся до майстрів та дизайнерів компанії РЕМОНТ EXPERT, тут вам допоможуть не тільки скласти план робіт, але й виконати їх якісно та надійно.

Але що робити, якщо матеріальних ресурсів на виконання професійних робіт немає, а бажання привести до ладу квартиру є? Тоді можна спробувати попрацювати власними руками, адже інтернет – це шлях до вивчення будь-яких нюансів та принципів дії. Пропонуємо вам ознайомитися з деякими хитрощами, що дозволять без зайвих витрат вирішити проблему.

Вирівнювання стін – лайфхаки від професіоналів

Івано-Франківськ – місто креативних та творчих людей, які вміють знайти вихід з багатьох проблем самостійно, долучивши трохи фантазії та власного бачення питання. Ось четвірка найбільш оригінальних способів, як боротися з нерівностями на стінах.

  1. Дизайн у англійському стилі. Що завжди відрізняє англійський інтер’єр? Використання дерев’яних панелей. А саме вони прекрасно приховують недоліки на поверхні, додають розкішний та оригінальний вигляд всьому приміщенню. Аби не витрачати забагато грошей, можна придбати  декоративні панельки, які роблять під дерево.
  2. Прованс та екологічність. Вагонка виглядає на стінах досить оригінально, нею можна сховати нерівність, та придати кімнаті скандинавського стилю. Великим плюсом є підвищення звукоізоляції приміщення за рахунок такої обробки стін, та бюджетна ціна самого матеріалу.
  3. Недолік стає перевагою. Аби не витрачати час та гроші на вирівнювання стін, можна схилитися до оформлення кімнати у стилі лофт. Він поєднує у собі еклектику та оригінальність, наприклад, стіна може бути зроблена зі звичайної цегли без обробки, а на її фоні бути встановлені антикварні меблі.
  4. Нестандартні матеріали. Пробкові панелі – це досить оригінальний та незвичайний матеріал, але сучасні дизайнерські проекти дуже часто використовують і його. Якщо вам потрібна допомога професіоналів у монтажу, виборі панелей – ви можете звернутися до професіоналів РЕМОНТ  EXPERT, ви отримаєте цінні дизайнерські поради та ремонт квартири ведучих фахівців.
24.04.2019