Як зробити ремонт під оренду квартири - “REMONT-EXPERT” Івано-Франківськ.

Як зробити ремонт під оренду квартири

Чи потрібно робити капітальний ремонт квартири Івано-Франківськ, щоб в подальшому отримувати солідні гроші від здачі її в оренду? Це питання задають собі багато власників нерухомості. Щоб знайти відповідь, слід зорієнтуватися в цінах та обсязі ремонтних робіт, а також зрозуміти, з якою категорією орендарів ви хочете співпрацювати. Наприклад, якщо житло в жахливому стані, то без радикальних дій не обійтися. Дорогий ремонт буде потрібно зробити і в тому випадку, якщо ви орієнтовані на туристів, що хочуть жити в квартирі класу люкс та готові платити відповідні гроші. Незалежно від бажаної вартості й масштабів перетворення, отримати професійну консультацію і замовити виконання будь-якого обсягу робіт можна у компанії REMONT-EXPERT. Ми гарантуємо професійний підхід, оперативність та високу якість обслуговування.

“Дешево та сердито = Прибутково” – основа ремонту під здачу квартири

Коли стоїть завдання підготувати нерухомість до здачі в максимально стислі терміни, а коштів небагато, можна спробувати обмежитися косметичним ремонтом. У списку базових речей, які слід зробити:

 1. Заміна віконних і дверних конструкцій.
 2. Оновлення підлогового та настінного покриття – найдешевше обійдеться монтаж ламінату, а стіни можна пофарбувати (для санвузлів існують спеціальні водонепроникні фарби).
 3. Встановлення меблів – в цілях економії простору можна купити диван-ліжко, також знадобиться кухонний гарнітур, кілька шаф в кожну кімнату, гардероб для верхнього одягу (якщо дозволяє площа), стіл та крісла для вітальні/спальні, полички у ванну кімнату й інші предмети, в залежності від того, кому будете здавати житло.
 4. Подбати про нову побутову та сантехніку – крім звичайного набору (холодильник, плита, пральна машина, телевізор) можна поставити кондиціонер, мікрохвильову піч та інше додаткове устаткування, що підвищує орендну плату.
 5. Продумати момент освітлення – окрім основних джерел світла є сенс поставити лампу поряд з письмовим столом, передбачити точкові джерела світла в кухні й спальні.

Масштабні будівельні роботи Івано-Франківськ на зразок заміни труб водопостачання або електропроводки робити не доведеться, тому витрати часу й коштів на підготовку виявляться мінімальними. Головне в процесі оформлення – обирати нейтральні відтінки, класичні елементи декору, розбавляти інтер’єр персоналізованими деталями і дотримуватися принципу розумної економії.

Довговічний ремонт у квартирі під здачу – оптимальний варіант

Якщо хочете, щоб житло протягом багатьох років не вимагало термінових та істотних вкладень, приносячи стабільний дохід, потрібно серйозно підійти до організації ремонтного процесу. Попередньо запросіть наших фахівців, щоб оцінити стан комунікацій. Іноді вигідніше спочатку вкласти більше грошей та провести роботи, щоб потім не мати справу з серйозними проблемами (течею труб, затопленням сусідів, зіпсованою через замикання технікою) і невдоволенням орендарів.

Для успішного ремонту майбутньої орендної квартири необхідно:

 • використовувати якісні матеріали;
 • створити гармонійну інтер’єрну композицію;
 • підібрати сучасні, багатофункціональні, ергономічні меблі;
 • встановити надійне обладнання, не обмежуючись стандартним комплектом;
 • скласти план дій та слідувати технологічним вимогам проведення ремонтних робіт;
 • залучити кваліфікованих дизайнерів, електриків, малярів та інших фахівців, яким вдасться без затримок за строками впоратися з поставленим завданням.

Перегляньте наші ціни на ремонт квартир в Івано-Франківську і телефонуйте для безкоштовної консультації. Також є варіант розрахунку витрат за допомогою онлайн калькулятора. Кожна витрачена гривня повернеться у вигляді орендної плати!

25.01.2021