Відновлення лакофарбових покриттів під час ремонту у приміщенні - "REMONT-EXPERT" Івано-Франківськ.

Відновлення лакофарбових покриттів під час ремонту у приміщенні

Збираючись робити ремонт однокімнатної квартири або більш просторого житла, багатьом доводиться стикатися з проблемою пошкодженого лакофарбового покриття. Дефекти можуть бути обумовлені:

 • відсутністю поточного догляду за ЛФП (якщо мова йде про паркет);
 • недотриманням технології нанесення лаку та фарби;
 • низькою якістю матеріалів;
 • активними навантаженнями без своєчасного проведення ремонту;
 • високою вологістю в приміщенні.

Для повернення покриттю початкового вигляду важливо провести ретельне дослідження для виявлення всіх пошкоджень і з урахуванням цього вирішити, що робити. Самостійно реставрувати підлогу, стіни або стелю немає сенсу, краще відразу звернутися до фахівців. REMONT-EXPERT пропонує вигідні ціни на будівельні роботи та відновлення паркету чи інших пофарбованих або лакованих поверхонь в Івано-Франківську. Ми індивідуально підходимо до вибору технології та обговорюємо з клієнтами всі деталі співпраці, гарантуючи високу якість і оперативність обслуговування.

Відновлення лакового покриття паркету

У багатьох будинках і квартирах м. Івано-Франківська паркетна підлога, яка, на жаль, з часом втрачає естетичну привабливість. Окрім усунення факторів, які погіршують стан покриття (висока вологість, значні навантаження і т.д.), необхідно також провести відновлювальні роботи. Вони проходять у два етапи:

 1. Реставрація покритої лаком поверхні – спочатку видаляються залишки старого ЛФП, робиться циклювання та шпаклювання щілин, після чого паркет потрібно очистити й нанести новий лак.
 2. Відновлення олійно-воскового покриття – передбачає очищення в місцях зносу з подальшим протиранням ганчіркою, яку просочують в особливому засобі для поновлення паркету.

Іноді окрім реставраційних робіт потрібен ще й ремонт підлоги шляхом заміни пошкоджених частин новими або усунення щілин.

Відновлення пофарбованих поверхонь

Забарвлені ділянки стін, гіпсокартонних конструкцій, стель доводиться реставрувати досить часто, і далеко не завжди для цього потрібно повністю їх перефарбовувати. Як саме краще реставрувати поверхню, вирішує майстер після детального дослідження поверхні та визначення виду дефекту:

 • відшарування верхнього шару лакофарбового покриття;
 • плями іржі або жиру;
 • просвічування зовнішнього шару або проростання старого ЛФП;
 • добре видимі сліди від пензля;
 • зморшки та тріщини різного розміру;
 • зміна початкового відтінку.

Якою б складною не була проблема, наші фахівці знайдуть спосіб її вирішення. Переглянути прайс-лист на будівельні роботи, ремонт та реставрацію можна на сайті в будь-який час, а наші спеціалісти проконсультують детально щодо відновлення пофарбованого покриття за телефоном чи в онлайн чаті.

29.08.2020