нові технології для дому

Система розумний дім в Івано-Франківську

Ремонт квартир в Івано-Франківську дає змогу встановити систему розумний дім. Вона працює за допомогою штучного інтелекту. Такі налаштування допомагають значно спростити життя. В основі лежить операційна система multi-room, яка поєднує всі електроприлади в домі в одну мережу. Керування відбувається через смартфон, пульт або ПК. Система аналізує всі параметри та дозволяє встановити індивідуальні налаштування.

Складові системи

Система розумний дім з’явилась в результаті зниження цін на електроприлади, що дало можливість будувати помешкання з високою функціональністю. Сюди входить центр керування, який дозволяє записувати та інтегрувати дані, отримані з датчиків. Це інформація про освітлення, температуру, вологість, відкриття або закриття вікон та дверей, затоплення, задимлення. Встановити такі датчики можливо, якщо звернутись до майстрів компанії REMONT-EXPERT.

Також системадозволяє облаштувати дім:

  • відеодомофоном;
  • голосовим помічником;
  • терморегулятором батареї;
  • зчитувачами показників лічильників;
  • автоматичними водяними кранами.

Плюси використання технології

Розумне світло – це один із складників технології. Завдяки цьому освітлення в кімнаті вмикається та вимикається лише тоді, коли людина заходить або виходить. Також сучасний ремонт квартири Івано-Франківськ дозволяє запрограмувати особливе освітлення для вечірки або романтичного вечора.

Мікроклімат керує вологістю та температурним режимом в кожній кімнаті. Вентиляційна система завжди забезпечує приміщення свіжим повітрям. Також розумний дім має в своєму активі систему безпеки. В разі аварії вона автоматично перекриває всі вентилі. Встановити дану опцію можна, звернувшись до майстрів компанії REMONT-EXPERT. Смарт-сигналізація викликає поліцію в разі необхідності. Відеоспостереження дозволяє слідкувати за домом, знаходячись на відстані від нього.

Комфортне пересування визначає траєкторію пересування людини й налаштовує температуру та освітлення саме під неї. Енергоощадність залежно від погоди, регулює опалення в домі. Наприклад, ввечері батареї можуть вмикатись, а зранку вимикатись, але при цьому забезпечуються комфортні умови проживання.

Система розумний дім  працює не тільки через натискання клавіш системи управління, а й може розпізнавати голос та виконувати завдання, що даються через голосове управління.

20.01.2020