Як почати ремонт в новобудові - REMONT-EXPERT

З чого почати ремонт квартири в новобудові

Квартира у сучасній новобудові в Івано-Франківську – це завжди величезний простір для втілення власних ідей та створення житла своєї мрії. Після придбання нерухомості власник має визначитися, якою він хоче бачити свою домівку, розробити проект, наскільки це можливо. Але звичайно, без допомоги професіоналів обійтися не вдасться. Є багато моментів, в яких потрібна порада справжнього експерта.

Перелік основних стадій виконання робіт у новобудовах

  1. Планування квартири. Власники квартир у нових будинках часто хочуть повністю змінити стандартне розміщення кімнат, поєднати деякі приміщення, додати гардеробну, тощо. Якщо Вам потрібна професійна порада та погляд справжнього експерта, який зможе оцінити доцільність та безпечність Ваших побажань, звертайтесь до майстрів компанії REMONT-EXPERT. Вони мають великий досвід у виконанні елітних та індивідуальних проектів у Івано-Франківську, та прекрасно розуміються в усіх питаннях, що стосуються створення ідеального житла.
  2. Розробка детального плану робіт, це стосується не тільки ключових моментів, таких як труби чи проводка, але й завершальної стадії – поклейка шпалер, укладання плитки, тощо.
  3. Підготовчі роботи – включають все, що потрібно виконати до того, як починати реалізацію розробленого дизайн проекту, у тому числі теплоізоляцію та шумоізоляцію. Для виконання цього потрібна електроенергія, яка в нових будинках може бути тимчасовою.
  4. Безпосередньо ремонт квартири, тобто створення того формату житла, що бажає замовник: монтаж перегородок, підключення труб, встановлення сантехніки.
  5. Час працювати над дизайном та інтер’єром, після цього залишиться лише завезти меблі.

Це узагальнений план робіт, але насправді кожен з цих п’яти пунктів включає в себе десятки різноманітних стадій, які займають певний час та потребують вкладень. Але чого не зробиш заради створення ідеального житла для себе й своєї родини!

Поради професіоналів

Довіряйте своє житло професіоналам, які зможуть зробити його не тільки красивим, але й надійним – звертайтесь до спеціалістів компанії REMONT-EXPERT, аби мати гарантію якості. Вони працюють на вищому рівні, зважаючи на всі дрібниці: розробка, підтримка, інтер’єр, фарбування або шпаклівка стін – Івано-Франківськ пропонує найкращих майстрів!

Ось деякі поради для тих, хто збирається зайнятися своєю квартирою у новобудові:

  • Не слід зразу робити елітний проект, почекайте декілька років, доки сусіди завершать свої роботи й дайте час на усадку новому будинку. Можна обмежитись тимчасовими косметичними роботами, аби потім не виникло проблем;
  • Всі роботи мають виконуватися у встановленій послідовності. Неправильно розпочати, наприклад, фарбування стелі, ціна якої може бути не дешевою, а потім встановлювати вбудоване освітлення;
  • У першу чергу треба узгодити усі нюанси та скласти повний дизайнерський проект, до того не слід робити нічого іншого. Потім щось змінити буде вже дуже складно та дорого.
27.03.2019