дизайн стелі

Як підібрати стелю в квартиру

Останнім часом в Івано-Франківську, як і в усій Україні, стало модно купувати квартири в новобудові. Значною перевагою саме такого вибору є можливість здійснити якісний капітальний ремонт квартири «під себе», з урахуванням усіх своїх потреб і побажань. Жоден дизайн помешкання неможливий без оформлення стелі.

Оформлення стелі у квартирі: на що звертати увагу

Основними моментами можна вважати:

  • практичність (тепло і звукоізоляція);
  • експлуатація (вологостійкість, можливість вологого прибирання, міцність, вогневитривалість);
  • ціна;
  • екологічність.

Тренди в інтер’єрі стелі

  1. Фарбування. Цей варіант є одним з найдешевших, однак він надзвичайно трудомісткий і призводить до безладу.
  2. Шпалери. Застосування шпалер для дизайну стелі, без сумніву, є надзвичайно бюджетним варіантом. У порівнянні з фарбуванням – це набагато практичніший варіант. Ще однією перевагою шпалер є надзвичайно різноманітні кольори, візерунки та текстури.
  3. Гіпсокартон. Серед бюджетних варіантів гіпсокартонні стелі займають особливе місце. Їх термін експлуатації – понад 20 років. Цей матеріал також має високу стійкість до вологості та до перепадів температур.
  4. Натяжна стеля. Переваги такого варіанту – у швидкості установки, доступності та довговічності, натяжна стеля не вигорає, не тріскається і не провисає. Саме про цей варіант дизайну стелі ми поговоримо детальніше.

Як вибрати натяжну стелю

Для цього потрібно ознайомитися з характеристиками матеріалів, з яких вона виготовляється.

  1. Тканина. Такий тип стелі має наступні переваги: велика міцність, невелика вага, проста установка, стелі не провисають, не деформуються, пропускають повітря. З недоліків – не утримують воду, складно очищуються, мають значно меншу різноманітність кольорів і фактур.
  2. ПВХ. Стелі з ПВХ не такі міцні, не витримують низькі температури, присутні шви. Зате вологостійкі, вогнетривкі, піддаються ремонту, вирізняються широким вибором фактур (можуть бути глянцевими та матовими, фарбуватися в будь-який колір, мати будь-який малюнок).

Плануючи ремонт квартири в новобудові, потрібно звернути увагу на те, щоб він був сучасним, модним, та, найголовніше, відповідав Вашим потребам та вимогам. Саме тому в Івано-Франківську маєте можливість звернутись до фірми REMONT-EXPERT, співробітники якої виконають ремонт квартири, ціна якого буде доступною.

18.12.2019