тренди ремонту квартир

Тренди ремонту квартир Івано-Франківськ

Сучасні тренди ремонту квартир спираються, в першу чергу, на індивідуальний підхід та особисте бачення стилю замовником. Зараз кожен дизайнер намагається розробити проект, в основі якого буде персоналізація інтер’єру – він має говорити про характер власника, передавати його особисті погляди та світогляд, захоплення та смаки. У кожної людини різна особистість, отже, це і пояснює щорічне збільшення популярності еклектики у світі творців інтер’єрів.

Навіть мода відходить на другий план, коли потрібно зробити проект, побудований на емоційному портреті людини, яка буде мешкати у квартирі або будинку. Спеціалісти REMONT-EXPERT – здатні не тільки передати усі особливості характеру людини, але й створити індивідуальний та неповторний тренд для окремого замовника – звертайтесь до нас прямо зараз, і ми разом побудуємо ваш ідеальний затишок!

Стильний ремонт квартири – Івано-Франківськ

Кожного року дизайнери додають певні хитрощі до існуючих стереотипів у створенні ідеального інтер’єра. Найбільш свіжіші погляди, що з’явилися зовсім недавно:

  • Емоції та гумор – як прояв затишку та любові. Наявність веселих шпалер, яскравих меблів, іронічних картин та забавних фігурок – саме таким багато професіоналів бачать сучасні кухні та дитячі кімнати. Позитив, якого іноді не вистачає на роботі та у буденному житті, має чекати вдома;
  • Коралові відтінки – романтична та тепла нотка. Останнім часом у всьому світі був популярним стиль лофт, у якому немає нічого від романтики, тож люди встигли засумувати за теплими тонами. Пастель, ніжність та спокій – саме на цьому будується сучасний дизайн спальні;
  • Простір – мінімум меблів, більше місця. У Івано-Франківську дизайнери, які тримаються на хвилі останніх трендів, давно відмічають необхідність зменшення кількості стін. Досить ховатися у безлічі маленьких кімнат – простір надає відчуття свободи.

Якщо ви не знаєте, як зробити невелику квартиру візуально більшою та внести сучасність у буденність – професіонали від ремонт EXPERT допоможуть це зробити! Ми спеціалісти у втіленні відчуттів та побажань замовника у життя!

Індивідуальний дизайн квартири – ціна у Івано-Франківську

Кожен, хто бажає освіжити своє житло або побудувати його з нуля, завжди замислюється над вартістю, незалежно від віку, статку або соціального статусу. Для того, щоб укластися у бюджет при виконанні ремонтних робіт, треба чітко зрозуміти, що саме вам хотілося б бачити у домі, і що ви можете з цього дозволити, згідно з розрахунками.

Сучасні дизайнери здатні допомогти вирішити проблему бюджету, адже є безліч варіантів, як зробити інтер’єр стильним недорого. Достатньо згадати меблі з дерев’яних ящиків, стіни зі звичайної цегли або японські люстри з паперу. Тож якщо є бажання, зробити індивідуальний стиль для вашого дому не стане проблемою!

10.04.2019