ТОП-трендів у дизайні квартир у 2021 році - “REMONT-EXPERT” Івано-Франківськ.

ТОП-трендів у дизайні квартир у 2021 році

Замовляючи ремонтні роботи Івано-Франківськ, власники квартир хочуть, щоб житло не лише відповідало їх функціональним вимогами та уподобаннями, але й виглядало стильно. Для цього необхідно зорієнтуватися в актуальних трендах і знайти бригаду фахівців, які зможуть втілити в життя ідеї або готовий дизайнерський проект. Наша компанія має величезний досвід ремонту в старих будинках і новобудовах, тому ви можете довірити нашій команді перетворення як однієї або декількох кімнат, так і всієї квартири.

Штукатурка стін з ефектом мікробетону

Щоб підкреслити оригінальність інтер’єру, але при цьому не відволікати уваги від меблів та аксесуарів, дизайнери пропонують використовувати штукатурку з ефектом мікробетону. Виготовлена ​​з природних компонентів, вона дозволяє експериментувати – робити поверхню гладкою, структурованою або шорсткою, а також додавати ефект розводів. Матеріал може варіюватися по відтінку та вологостійкості, тому можна вибрати підходящу штукатурку для вітальні, передпокою, їдальні і навіть кухні.

Як і монтаж теплої підлоги в Івано-Франківську або заміна проводки, нанесення декоративної штукатурки варто довірити професіоналам. В такому випадку результат буде ідеальним, а витрати часу та штукатурки – мінімальними.

Натуральне дерево в інтер’єрі

Природні матеріали, і зокрема деревина, утримують лідируючі позиції в дизайні квартир різної площі, дозволяючи:

 • створити розслаблюючу атмосферу;
 • підкреслити неповторність інтер’єрної композиції;
 • відчути зв’язок з природою;
 • створити виразні акценти;
 • візуально розширити простір;
 • розкрити красу обраного стилю.

Функціональний мінімалізм

Мінімалізм багато хто називає новою естетикою в інтер’єрному дизайні, і з цим важко не погодитися, адже саме в такому стилі створюють проекти розкішних пентхаусів і квартир в елітних комплексах. До головних особливостей можна віднести:

 1. Відсутність предметів, які не мають практичного застосування.
 2. Переважну більшість світлих відтінків (бежевого, білого, сірого).
 3. Активне використання не лише скла й металу, але також деревини та натурального каменю.
 4. Зонування приміщень.
 5. Чіткість ліній.
 6. Забезпечення максимального внутрішнього простору.
 7. Вбудоване освітлення та меблі.
 8. Гармонію домашнього затишку і свободи.

Домогтися того, щоб квартира була практичною та модною, не так складно й дорого, як може здатися на перший погляд. Головне – визначитися, які ідеї підійдуть для оформлення вашого житла з урахуванням кількості членів сім’ї, особистих вподобань, а потім доручити їх реалізацію співробітникам нашої перевіреної компанії. Розцінки на будівельні роботи можна подивитися на сайті або звернутися до менеджера в телефонному режимі.

17.12.2020