Укладання кахлю: особливості, поради, ціни в Івано-Франківську - "REMONT-EXPERT" Івано-Франківськ.

Укладання кахлю: особливості, поради, ціни в Івано-Франківську

Популярним рішенням для оформлення багатьох приміщень сьогодні є використання кахлю. Але не всі знають, що існує кілька способів для укладання цього матеріалу, кожен з який має свої особливості. Плануєте зробити сучасний ремонт квартири, звертайтеся до фахівців «REMONT-EXPERT», які надають якісні послуги.

Основні правила та особливості традиційного способу укладання кахлю

Цей спосіб укладання кахлю отримав назву «традиційний» тому, що використовується фахівцями з ремонту квартир частіше за інші. Така популярність обумовлена простотою монтажу, можливістю використання оздоблювального матеріалу не тільки квадратної, але і прямокутної форми. Виконуючи будівельні роботи (Івано-Франківськ), майстри укладають елементи рівними рядами паралельно підлозі, максимально щільно один до одного, зберігаючи рівне розташування рядів.

Аби надати оздоблювальній поверхні більш оригінальний вигляд, використовують колекції різнокольорового кахлю. Таке рішення зробить покриття оригінальним, зберігаючи високу швидкість проведення оздоблювальних робіт.

Попри те, що традиційний метод укладання кахлю доволі простий, він має свої особливості, які важно враховувати під час виконання робіт. Такими особливостями є:

  • якщо не турбуватися заздалегідь про рівну поверхню, всі дефекти, заводський брак будуть помітні. Тому важливо ретельно оглядати кожен елемент, за необхідності не використовувати бракований кахель, або використовувати не такий вимогливий спосіб його укладання;
  • якщо оздоблення виконане кахлем одного кольору, таке покриття має доволі монотонний вигляд. Розцінки на будівельні роботи «REMONT-EXPERT» дозволяють вибирати більш цікаві рішення для оформлення приміщення, використовуючи різнокольоровий кахель;
  • традиційний метод укладання кахлю відмінно підходить тільки для безшовної керамічної плитки.

Укладання кахлю по діагоналі: красиве рішення для оздоблення приміщення

Такий спосіб укладання кахлю називають одним із найкрасивіших серед існуючих. Але така технологія є найскладнішою, хоча його основою є нескладний традиційний спосіб. Складність його використання полягає в тому, що майстру необхідно провести ретельну підготовчу роботу, зробити точну розмітку діагональних осей, які використовуються, як орієнтири для розкладки кахлю. Більш того, багато часу потребує правильна нарізка елементів. Але завдяки такому способу можна приховати будь-які недоліки при оздобленні поверхні.

24.07.2020