утеплення квартир

Варіанти утеплення будинку

Плануючи капітальний ремонт квартири, слід виділити окремий пункт витрат на теплоізоляцію. У наш час важливо забезпечити утримання тепла в оселі й економити на оплаті за тепло. Цьому сприяє утеплення будинку зсередини чи зовні. Розглянемо основні способи та з’ясуємо як уникнути можливих помилок, виконуючи зазначену роботу.

Як та чим потрібно утеплювати дім

Зберегти тепло можливо, утворивши захисний бар’єр зовні або з середини. Заведено вважати, що зовнішній спосіб набагато кращий аніж внутрішній, бо він не призводить до утворення конденсату в просторі стіни та розповсюдженню грибків. Але бувають випадки, коли вибору не існує.

В такому разі, для того щоб уникнути неприємних наслідків неправильного утеплення, слід звернутися до фахівців. Майстри компанії REMONT-EXPERT виконають усі роботи, і надалі у Вас не буде жодних проблем, пов’язаних зі стінами будівлі.

Матеріали, які забезпечують теплоізоляцію будинку, підійдуть для обох видів робіт. Ви можете вибрати із тих, що наведені у списку:

  • пінополістирол – екструдований і звичайний;
  • мінеральна вата;
  • пінополіуретан.

Для фасаду можна використовувати камінну (базальтову) вату. А для внутрішніх робіт – теплу штукатурку або спінений поліетилен.

Помилки при утепленні будинку

Для того щоб в результаті у Вас був теплий будинок, краще відразу заручитися допомогою фахівців в Івано-Франківську.

Можна виділити 5 основних помилок, які призводять до суттєвих фінансових втрат.

  1. Недосконалі підготовчі роботи. Поверхня повинна бути очищена і рівна. Інакше Ви можете залишитися з діркою від шматка штукатурки.
  2. Неправильне укладання утеплювача. Він повинен ретельно прилягати один до одного. Найменші щілини призведуть до втрати тепла.
  3. Недостатня кількість захисного матеріалу. Його слід підбирати, відштовхуючись від товщини стіни й самого засобу.
  4. Економія на кріпленнях.
  5. Самостійна установка теплоізоляції. Не маючи досвіду, Ви можете припуститися всіх цих помилок. У підсумку Ви не обійдетесь без допомоги фахівців. Щоб виконати ремонт приміщень, Івано-Франківськ маєте можливість звернутись до професійноїбудівельної компанії та отримати гарантію успішно проведеної роботи.

Утеплення будинку в Івано-Франківську

Компанія REMONT-EXPERT виконує будівельні роботи, Івано-Франківськ можете скористатись послугами майстрів своєї справи з великим досвідом. Тут Вам запропонують послуги з теплоізоляції на професійному рівні.

31.12.2019