фото євроремонту

Відмінність євроремонту від звичайного ремонту

Якщо говорити про якісний та добре виконаний ремонт, то для цього в просторіччі часто використовується поняття «євроремонт квартири». Його особливість полягає у тому, що він виконується спеціалістами високого рівня, а для ремонту використовуються найкращі матеріали. На відміну від звичайного, косметичного ремонту, євроремонт включає в себе не тільки поверхневі роботи, а й повну заміну, перепланування оселі.

В Івано-Франківську такі послуги може забезпечити компанія REMONT-EXPERT, де працюють найкращі спеціалісти зі значним досвідом роботи. Звертаючись сюди, можна бути впевненим у виконанні робіт на найвищому рівні і повному розумінні працівниками побажань клієнта.

Характерні ознаки євроремонту

Євроремонт у Івано-Франківську та інших містах України має такі властивості, що відрізняють його від звичайного:

  1. При його виконанні працівники повинні дотримуватися європейських стандартів;
  2. Це завжди повний обсяг робіт, починаючи з планування і переробки інженерних комунікацій, закінчуючи декоруванням приміщення;
  3. Виконання за допомогою найсучасніших технологій та із застосуванням якісних інструментів.

Головна відмінність європейського ремонту від косметичного та капітального полягає в участі дизайнера – такий спеціаліст ретельно планує роботу та складає дизайнерський проект, відповідно якому виконують роботу всі інші працівники. Такий ремонт є найдорожчим за рахунок участі спеціалістів та великого об’єму дій.

Частіше всього «європейський» ремонт включає в себе такі різновиди оновлення:

  • зонування та повне оновлення, переробка квартири у студію;
  • елітне декорування стін, стелі та підлоги за допомогою кращих матеріалів;
  • повна заміна сантехніки та електрики;
  • монтаж таких сучасних систем як відео спостереження або домашній кінотеатр.

Івано-Франківськ – велике місто з безліччю організацій, котрі пропонують виконання подібних послуг, тому серед них важливо знайти надійного виконавця. REMONT-EXPERT може запропонувати не тільки гарантії на 5 років, але й лояльні ціни на матеріали та роботу. Ремонт квартир Івано-Франківськ європейського рівня з даною організацією можна здійснити без зайвих зусиль, так як працівники самі доставлять все необхідне до замовника додому та якнайшвидше розпочнуть роботу.

09.10.2019