вирівнювання стін в квартирі

Вирівнювання стін в новобудові

Придбання квартири в новобудові – це вигідний, але важкий процес, адже в більшості випадків покупцю дістаються приміщення з “голими” стінами, які нічим не оброблювались. Щоб на них можна було клеїти шпалери або наносити фарбу, необхідно позбавлятись від недоліків поверхні. Для цього власники квартир в новобудовах звертаються до майстрів за послугами вирівнювання стін, якість яких суттєво коливається, як і ціна та терміни виконання.

Що потрібно знати про вирівнювання стін в новобудові

В першу чергу, необхідно знати, що в Івано-Франківську вирівнювання стін та аналогічні послуги появились давно, а тому наразі ринок переповнено пропозиціями, серед яких криється багато шахраїв та сумнівних компаній.

Щоб провести вирівнювання якісно, потрібно знати деякі деталі.

Не бажано купляти матеріали для обробки на ринку

Ринок – це місце, де частіше за все продаються товари без будь-якої сертифікації. Обробка стін – це не той випадок, коли можна зекономити на якості без будь-яких наслідків. Крім того, товар з ринку має й інші недоліки:

  • Перемерзання або перегрівання суміші, що недопустимо.
  • Аналогічні або вищі ціни поруч з магазинними.
  • Є великий шанс купити підробку, яка не відповідатиме заявленим якостям.

Важливо визначити тип стін в придбаній квартирі

Від матеріалів виготовлення стіни напряму залежать особливості оздоблювальних робіт, необхідний час, а також необхідність обирати ту чи іншу суміш.

  1. Цегляний будинок. В перший час стіни будуть страждати від високої вологи, тому потрібно обирати суміші з підвищеною вологостійкістю. Перекоси маловірогідні, але все ж таки можуть бути, тому потрібно обирати доволі міцний склад, який не може коштувати дешево.
  2. Монолітний будинок. Шанс перекосів монолітних стін з бетону відсутній. В роботі використовується шпаклівка, яка буде висихати довше, ніж класична штукатурка.
  3. Панельний будинок. Майже аналогічні до монолітних стін особливості. Вирівнювання проводиться за допомогою шпаклювання. Перекоси можуть виникати на міжпанельних швах, але за бажання та при наявності навичок цього недоліку можна позбутись.

Перевіряйте підрядників перед тим, як починати роботу

Ремонт квартир в Івано-Франківську – розповсюджена послуга, а тому серед великої кількості варіантів легко загубитись. Обирати матеріали та проводити всі необхідні заходи самостійно – важко. Знайти відповідального підрядника за оптимальною ціною, який зробить все вчасно і на совість – ще важче.

Ознайомлюйтесь з відгуками та іншою інформацією про тих людей, до яких ви звертаєтесь за матеріалами чи будь-якими оздоблювальними роботами.

Хочете швидко та надійно? Remont Expert допоможе!     

Євроремонт Івано-Франківськ, косметичні та монтажні роботи, а також великий асортимент інших послуг – це основний профіль нашої компанії. Звертайтесь до компанії Remont Expert та отримайте вирівнювання стін в Івано-Франківську в найкоротший термін з найвищою якістю. Звернутись до нас – це найоптимальніший варіант для тих, хто хоче надовго забути про витрати на ремонт у власній квартирі!

Звернутись до нас – це найоптимальніший варіант для тих, хто хоче надовго забути про витрати на ремонт у власній квартирі!

09.07.2019