Як правильно підібрати та встановити плінтус — "REMONT-EXPERT" Івано-Франківськ.

Як правильно підібрати та встановити плінтус

Професійно виконуючи ремонтні роботи Івано-Франківськ, наші фахівці відповідально ставляться до всіх деталей, включаючи монтаж плінтусів. Не всі розуміють, наскільки важливо правильно вибрати та встановити їх, хоча від цього безпосередньо залежить загальне враження від інтер’єру. До того ж саме вони захищають місця з’єднання стін та підлоги від попадання вологи й різноманітних забруднень – якщо грамотно не виконати монтаж, то покриття швидко втратить функціональність та естетику. Розглянемо основні моменти, пов’язані з підбором та встановленням плінтусів.

Вибір матеріалу плінтуса

Підбирати матеріал необхідно з урахуванням стилістики інтер’єрного оформлення, підлогового і настінного покриття, а також особистих уподобань та бюджету робіт. У продажу можна знайти вироби з:

 • МДФ;
 • деревини;
 • кераміки;
 • ПВХ.

Перші два варіанти підійдуть під паркетну дошку чи ламінат, а останній буде добре поєднуватися з ковроліном, плиткою або лінолеумом. Щоб витрати на установку плінтусів і євроремонт ціни Івано-Франківськ були помірними, є сенс звернутися до фахівців та довірити їм не лише монтаж, але й придбання та доставку матеріалів.

Вибір кольору плінтуса

Приймати рішення на користь того чи іншого відтінку можна, спираючись на:

 • забарвлення підлогового покриття;
 • колір міжкімнатних дверей;
 • відтінок стін.

Цінителі екстравагантних візуальних композицій можуть обрати контрастний колір, але в такому випадку варто проконсультуватися з дизайнером.

Проведення замірів для визначення потрібної довжини плінтуса

Для того, щоб уникнути придбання зайвого матеріалу та швидко виконати монтаж, важливо зробити точні виміри, розрахувати довжину і висоту плінтуса. Стандартна довжина становить 2-2,5 м, а щоб дізнатися кількість штук, необхідно поділити на цю цифру периметр приміщення. Висота може становити 3-15 см в залежності від того, наскільки високі стелі і яка площа кімнати.

Правильний монтаж плінтуса у Івано-Франківську

Незважаючи на вдавану легкість процесу, установку плінтусів краще довірити фахівцям. Співпрацюючи з REMONT-EXPERT, ви уникнете помилок і додаткових витрат часу при облаштуванні підлоги в житлових та офісних приміщеннях, адже всю роботу візьмуть на себе досвідчені майстри. Спосіб монтажу підбирається в залежності від виду плінтуса:

 1. Пластикові фіксуються саморізами або кліпсами з урахуванням допустимої відстані в 35-40 см.
 2. Дерев’яні можна встановлювати тими ж методами або використовувати рідкі цвяхи. В такому випадку поверхню обов’язково вирівнюють та ґрунтують.
 3. Плінтуси з кабель-каналами встановлюють шляхом замикання лицьової панелі з попереднім закріпленням на стіні планки з виїмками та укладанням проводів.
 4. Металеві монтуються за допомогою спеціальних фіксаторів на відстані до 50 см.

Актуальний прайс-лист на будівельні роботи Івано-Франківськ представлений на нашому сайті – ви можете переконатися, що співпраця з нашою компанією буде вигідною з економічної точки зору.

23.10.2020