Як вибрати покриття для підлоги - Ремонт квартир Івано-Франківськ

Ремонт квартир під ключ: вибір покриття для підлоги

Неможливо уявити сучасний ремонт квартири без укладення нового покриття на підлогу. Варіантів тут багато, але найбільшим попитом користуються такі матеріали як ламінат, ковролін та лінолеум. Кожен з них має свої переваги і недоліки, ознайомлення з якими допоможе визначитися з вибором.

Ламінат

Підлога з ламінату легко вписується в будь-який інтер’єр, виглядає стильно та естетично. Панелі мають спеціальні замки, що забезпечують зручне та надійне кріплення. Багатошарова структура надає матеріалу міцності та деякі інші переваги.

 1. Легкий догляд. Панелі захищені водостійкою плівкою, тому бруд не в’їдається і легко стирається вологою ганчіркою.
 2. Стійкість до високих температур. Якісний ламінат не боїться нагрівання, і якщо на підлогу впаде, наприклад, недопалок сигарети, панель не загориться.
 3. Довгий термін експлуатації. Панелі стійкі до стирання і довго зберігають естетичний вигляд.

Враховуючи вищесказане, не дивно, що багато майстрів обирають саме ламінат, коли роблять євроремонт Івано-Франківськ. Недоліком такого покриття є посилені вимоги до підготовки чорнової поверхні і самого процесу укладання.

Ковролін

Ковролін робить приміщення затишним, надає йому більше комфортності. Це пружний, негігроскопічний та вогнетривкий матеріал, що виготовляється як з натуральної, так і синтетичної сировини. Якщо це саме те, що вам потрібно, замовте укладання покриття у фахівців «REMONT-EXPERT», що знаходяться в Івано-Франківську. Переваги ковроліну:

 • матеріал щільний, але приємний і м’який на дотик;
 • легко вкладається, не боїться згинів;
 • не потребує ретельної підготовки чорнової підлоги;
 • має довгий термін служби.

До недоліків покриття можна віднести обмежену кольорову гаму і невеликий вибір візерунків. Також ковролін вбирає запахи і довго їх утримує, навіть після чистки.

Лінолеум

Це ПВХ-покриття відзначається найбільшим різноманіттям кольорів, малюнків та текстур. Переваги матеріалу:

 • довгий термін служби;
 • стійкість до вологи і стирання;
 • проста технологія укладання;
 • термоізоляція;
 • стійкість до ураження комахами та грибком;
 • здатність поглинати шум.

Має лінолеум і недоліки: від важких предметів на ньому залишаються заглибини, від високих температур матеріал плавиться і деформується. Визначившись з вибором, головне звернутися до професійних майстрів, що роблять ремонт квартир під ключ з гарантованою якістю.

20.04.2020