Як підібрати шпаклівку для стін - "REMONT-EXPERT" Івано-Франківськ.

Як підібрати шпаклівку для стін

Незалежно від того, чи плануєте ви робити елітний ремонт квартир або просто урізноманітнити інтер’єр, дуже важливо серйозно поставитися до вибору оздоблювальних матеріалів, зокрема, шпаклівки. У продажу є багато варіантів для клієнтів з будь-якими запитами та фінансовими можливостями. Але для того, щоб прийняти правильне рішення, потрібно розібратися, чим вони між собою відрізняються.

Види шпаклівки по типу обробки поверхонь

Виходячи з того, на якому етапі використовується матеріал і для яких цілей, виділяють такі види шпаклівки:

  1. Для вирівнювання стін – матеріал дозволяє приховати дефекти покриття, має пухку структуру, темний відтінок і робить основу трішки пористою.
  2. Фінішна – призначена для створення щільного, гладкого покриття, наноситься шаром 1-2 мм, вимагає попередньої підготовки поверхні.

Вибір шпаклівки по типу основи

Склад визначає характеристики покриття (стійкість до зовнішніх факторів, довговічність, естетику, легкість очищення), а також швидкість застигання й вимоги до процесу нанесення. Розрізняють дві основні групи:

  • шпаклівка на основі цементу – ідеальний варіант для цегельних або бетонних поверхонь. Матеріал стійкий до морозів і температурних перепадів, а також не руйнується при контакті з водою;
  • шпаклівка на основі гіпсу – відрізняється простотою й оперативністю нанесення, мінімальним періодом висихання, пластичністю. Такі суміші мають білий відтінок, але не підходять для обробки приміщень з високим рівнем вологості.

Будь-яку шпаклівку необхідно правильно наносити, і краще, щоб це зробили експерти. Якщо вам потрібна бригада для ремонту квартири Івано-Франківськ, телефонуйте в нашу надійну компанію за номером (066) 111-36-87.

Види шпаклівки по виду приготування для нанесення

За специфікою підготовчих робіт можна виділити два види шпаклівки:

  • готова мокра – більш дорога, пластична суміш з однорідною структурою і можливістю колірування, може зберігатися в закритій ємності після відкриття протягом тривалого часу без погіршення початкових властивостей. Однак такий матеріал не можна піддавати заморожуванню;
  • суха – продається й зберігатися в мішках, коштує недорого, підходить для стартової та фінішної обробки, допомагає вирівнювати стіни, може змішуватися до оптимальної для майстра консистенції.

Пам’ятайте, що вибір шпаклівки та інших матеріалів безпосередньо впливає на вартість ремонту, в чому можна переконатися, вивчивши прайс лист на будівельні роботи. Якщо є сумніви або необхідна професійна консультація, звертайтеся до наших фахівців, які запропонують якісні матеріали з урахуванням дизайн-проекту та бюджету.

03.12.2020