Види та особливості камінів

Камін в інтер’єрі: особливості та нюанси

У всі часи камін асоціювався з затишком та аристократизмом. Кімната з каміном — не лише улюблене місце для проведення часу у дружньому чи сімейному колі, а й вишуканий предмет інтер’єру, який є прикрасою будь-якої домівки.

Незалежно від типу помешкання, сьогодні цю розкіш може дозволити собі майже кожен в місті Івано-Франківськ. Тому, здійснюючи сучасний ремонт квартири, цілком реально створити справжнє домашнє вогнище. Головне продумати простір, естетику, яку ви намагаєтеся створити, та підібрати тип каміна, що підходить саме вам.

Види камінів та їх особливості

Усі каміни відрізняються за типом палива.

  1. Класичні (дров’яні). Є самими автентичними, але для устаткування мають найвищі витрати і вимагають встановлення димоходу та найбільшого технічного обслуговування.
  2. Газові. Для більшості моделей потрібна вентиляція. Використовуються різні джерела палива — балон з пропаном або газопровід.
  3. Екокаміни. Не потребують димаря, достатньо звичайної вентиляції. У вигляді палива застосовується етиловий спирт, який не виділяє вуглекислого газу.
  4. Електричні. Імітують полум’я, але без очищення від згорілих колод, попелу й сажі. Є екологічно чистими та енергоефективними, не виділяють пари.

Для міської квартири здебільшого підходить останній варіант, оскільки електричні каміни не вимагають вентиляції або підключення до газопроводу, є простими та доступними в установці. Більшість моделей мають можливість дистанційного регулювання температури, певного часу роботи, розміру полум’я.

Існують відмінності й за типом монтажу:

  • вбудовані;
  • пристінні;
  • острівні.

Стиль установки в кінцевому підсумку визначить, наскільки естетичним і функціональним буде ваш камін. Ремонт квартири, ціна якого буде залежати від типу монтажу, потрібно розпочинати саме з вибору каміна та його місця розташування.

Кутові каміни у квартирі

Для тих, хто обмежений у додатковому просторі, кутові каміни – найкращий вибір. Вони ідеально вписуються у будь-який кут, залишають довші ділянки стіни для розміщення меблів, установки шаф. Крім того, камінні куточки створюють затишне місце для демонстрації творів мистецтва та сувенірів. Найголовніше, вони дозволяють насолоджуватися мерехтливим вогнем, незалежно від місця розташування або розміру вашої кімнати. Майстри компанії REMONT-EXPERT завжди готові не лише виконати якісний ремонт квартир в Івано-Франківську, а й облаштовувати ваші оселі домашнім вогнищем для тепла та затишку.

26.02.2020