підготовка до ремонту квартири

Як підготувати квартиру до ремонту

Відповідальним та непростим процесом є ремонт квартир, особливо, якщо це жила територія. Він передбачає безліч моментів та складних дій, які слід передбачати заздалегідь. В будь-якому випадку, коли проводиться косметичний чи капітальний ремонт, можуть виникати деякі неприємні моменти у вигляді бруду, сміття та пилу. Щоб цього уникнути та виконати заплановані роботи максимально якісно, слід попередньо підготувати квартиру. Цей процес на перший погляд незначний, але він досить відповідальний та трудомісткий.

Тому робіть євроремонт (Івано-Франківськ) лише руками професіоналів. Майстри нашої ремонтної компанії REMONT-EXPERT готові вирішити будь-яку задачу, в тому числі підготувати квартиру до капітального чи косметичного ремонту. Звертайтесь до нашої команди, щоб полегшити собі життя та позбавити від необхідності виконання додаткових робіт.

Головні етапи підготовки квартири до ремонту

Незалежно, хто буде виконувати ремонт – професійні майстри чи власники квартири самостійно, попередня підготовка квартири дуже важлива. Від неї залежить, наскільки якісним буде результат та легким подальше прибирання території після ремонтних робіт.

Як правило, підготовчий ремонтний процес складається з таких основних етапів:

  • Складання плану дій, детальні підрахунки та необхідні закупки;
  • По можливості звільнення приміщення від меблів та інших речей;
  • Накриття та замотування в плівку меблів, які неможливо винести, щоб захистити їх від пилу;
  • Передбачення освітлення в приміщенні, що ремонтується;
  • Видалення зі стін різних кріплень, болтів, зняття карнизів, люстр та іншого;
  • Накриття підлоги папером чи плівкою у випадку, коли не планується її заміна;
  • Зняття плінтусів та підлогового покриття, якщо планується їх заміна;
  • Перевірка необхідних матеріалів та інструментів для роботи.

При дотриманні вищезазначених рекомендацій, ремонт квартири буде проведено якісно та порівняно чисто. Підготувавши приміщення заздалегідь, ви вбережете меблі та власні речі від ремонтно-будівельного пилу, позбавитись якого дуже важко. Також сплановані дії та підготовчі роботи прискорять процес, уникнуть вимушених пауз, коли виявиться недостача матеріалів чи відсутність інструментів. Наша команда спеціалістів виконає будь-який ремонт квартир в Івано-Франківську, враховуючи всі побажання замовника та передбачивши необхідні підготовчі дії. Ми гарантуємо, що все буде зроблено швидко, якісно та надійно.

30.05.2019