поклейка шпалер в Івано-Франківську

Як вибрати якісні шпалери для ремонту квартири

Ремонт квартир та поклейка шпалер в Івано-Франківську – це регулярний головний біль для багатьох власників квартир, які не мають часу або бажання розбиратись в усіх тонкощах. Без додаткових знань є шанс обрати неякісний товар, який не вартує своїх грошей та буде вимагати витрат часу на його якнайшвидшу переклейку.

Компанія Remont Expert піклується про своїх клієнтів, а тому пропонує приділити декілька хвилин часу та отримати поради професіоналів, які допоможуть швидко та влучно зробити правильний вибір.

Вибираємо якісні шпалери: 5 головних порад

Пропонуємо ознайомитись з ТОП-5 порад, які допоможуть обрати для себе шпалери без допомоги продавця-консультанта.

  1. Визначте призначення приміщення. Від цього критерію напряму залежить колір шпалер. Наприклад, якщо для дитячої більше підійдуть яскраві варіанти, то для спальної кімнати бажано підбирати нейтральний колір. Для жилих приміщень можна обирати звичайні моделі, то для кухні та коридору бажано придбати різновиди, які можна протирати вологою ганчіркою.
  2. Оберіть матеріал виготовлення. Паперові та акрилові підійдуть для приміщень, яким не загрожують зайві запахи, волога, пилюка та інші негативні явища. Флізелінові та вінілові кращі за якістю та довговічністю, а також майже не бояться вологи. Натуральні різновиди найдорожчі, але гарантують естетику та гарну витривалість.
  3. Не дайте економії стати на заваді якості. Придивіться до обраних шпалер: вони не мають бути з дефектами, щербинами, нерівностями. Покриття не має сипатись та залишатись на руках. Для перевірки краще провести нігтем декілька разів по поверхні. Якщо якісь частки відсипались – краще придивитись до інших моделей.
  4. Товщина – це важливо! Надто тонкі шпалери хоч і дешеві, але майже завжди розчаровують свого покупця. Придивляйтесь до рулону: він має бути товстим і масивним. Це гарантує не тільки високу витривалість матеріалу, але й можливість приховати недоліки стін.
  5. Звертайте увагу на маркування. Продавець в магазині може прибрехати на рахунок якостей окремих варіантів для своєї вигоди. Поцікавтесь маркуванням та ознайомтесь з ним самостійно. На ньому можна побачити матеріал виготовлення, стійкість до ультрафіолету та миючих засобів, напрямок поклейки та іншу корисну інформацію.

Нема можливості обрати шпалери самостійно?

Хочете отримати високу якість та швидкість без величезних фінансових втрат? Зверніться до компанії Remont Expert та отримайте поклейку шпалер, ціна на яку привабить навіть економного господаря. Зверніться до професіоналів та отримайте можливість швидко обрати якісний та естетичний ремонт квартири в Івано-Франківську або кімнати, який буде робити вас щасливими протягом багатьох років.

Серед популярних послуг в м. Івано-Франківськ: євроремонт, косметичний ремонт, монтаж різних декоративних елементів, вкладання напільного покриття, фарбування та багато інших робіт, які вимагають точності та професіоналізму.

22.07.2019