Переваги та недоліки шпалер, побілки та фарбування стін, коли неообхідний сучасний ремонт квартири (Івано-Франківськ)

Поклейка шпалер, фарбування або побілка поверхонь — що вибрати, коли потрібен ремонт квартир під ключ

Затіваючи ремонт за допомогою http://remont-expert.if.ua/, кожен бажає щоб оновлений інтер’єр був оригінальним, а головне — надійним та довговічним. Тому важливо підібрати найпрактичніший варіант: поклейка шпалер, фарбування або побілка поверхонь. Обов’язково враховуючи, для якої кімнати вашого приміщення обирається варіант обробки. Розібратися допоможуть спеціалісти компанії «REMONT-EXPERT», надаючи послугу — ремонт приміщень (Івано-Франківськ).

Шпалери – види, переваги та недоліки

Часи, коли на стіни клеїли виключно паперові полоси, давно минули. Матеріал був різноманітним за кольором та щільністю, але все ж таки це папір. Сучасні покриття більш різноманітні: паперові, вінілові, флезелінові, склохолст. У шпалер різних видів є однакові переваги:

 • можливість самостійного наклеювання;
 • безліч кольорів та фактур;
 • можливість приховати незначні (а у випадку з вінілом значні) недоліки поверхонь;
 • приємна на дотик рельєфна або гладка поверхня.

Серед недоліків — труднощі з демонтажем, пошкоджену поверхню відновити так, щоб це було не помітно, практично не можливо.

Переваги та недоліки фарбування і побілки 

Пофарбовані стіни використовуються у багатьох стильних і сучасних інтер’єрах. Одразу про переваги такої обробки.

 1. Пошкоджений фрагмент фарбується наново.
 2. Вагома частина складу фарб стійка до вологи та механічних пошкоджень.
 3. Проста у використанні навіть тим, хто не має досвіду у ремонті.
 4. Широкий вибір декоративних матеріалів, безліч відтінків кольорової гами. 

Які види фарби використовуються, коли потрібен ремонт квартир під ключ 

Серед найбільш вживаних фарб наступні:

 • водоемульсійні;
 • водно-дисперсні;
 • акрилові;
 • латексні;
 • силіконові.

Майже єдиний недолік фарбування поверхонь у тому, що вона повинна бути ідеально вирівняна, а такий процес може бути довготривалим та затратним.

Кілька фактів про побілку стін

Перевага побілки стін — у низькій вартості такого матеріалу, як вапно. Побілені стіни не бояться грибка і цвілі. Цей природний матеріал безпечний для здоров’я, він не має різкого запаху, та при використанні не виділяються шкідливі для дихання випаровування. 

Але побілку поверхонь використовують переважно для обробки фасадів, погребів, вуличних туалетів, стель, і варіантів для фантазії декоратора в цьому випадку небагато. Процес нанесення доволі мазкий та трудомісткий.

Не важливо, який обсяг робіт ремонту заплановано, ремонт однокімнатної квартири чи великого котеджу, якій бюджет можете собі дозволити — якщо ви в Івано-Франківську, звертайтеся за допомогою до спеціалістів компанії «REMONT-EXPERT». Роботою будуть займатися експерти з багатим професійним досвідом.

20.05.2020