план ремонта в квартирі

Як заощадити на ремонті квартир

Кожен, хто стикався з ремонтом в домі, розуміє наскільки складним являється цей процес. Є різні способи зекономити, але при цьому якісно оформити приміщення. Перш за все необхідно визначитись, в помешканні будуть жити впродовж всього життя чи планують замінити його через декілька років.

Планування та організація

Під час ремонту можна заощадити на матеріалах, меблях або на вартості цих робіт. Одні і ті ж кошти можна розподілити і витратити по-різному. Але, якщо в цьому помешканні збираються жити впродовж багатьох років, варто придбати якісні матеріали для облицювання стін та підлоги. В інакшому випадку з часом обов’язково з’являться дефекти. Компанія REMONT-EXPERT, що працює в місті Івано-Франківськ, допомагає зробити якісний бюджетний ремонт.

Також важливо встановити якісні міжкімнатні двері. Неякісний варіант таких дверей дуже скоро буде потребувати ремонту або навіть заміни, що коштуватиме недешево. Якщо планується проживати в помешканні недовгий час, можна обрати бюджетні шпалери та плитку.

Є декілька універсальних порад, які допоможуть заощадити, роблячи ремонт квартир під ключ:

  • не викидати меблі, які можна відреставрувати;
  • уважно обирати майстрів;
  • завчасно порахувати вартість ремонту та визначитися з сумою можливих затрат.

Стіни

Під час роботи зі стінами можна суттєво заощадити на облицюванні. В сучасному дизайні часто зустрічається варіант бетонної або цегляної стіни. Нерівність поверхні може зробити приміщення оригінальним. Це дозволить зекономити на покупці будівельних матеріалів.

Є й такі варіанти економії коштів на ремонт:

  1. Якщо необхідно приховати нерівність стіни, використовують цупкі флізелінові шпалери або недорогу фактурну штукатурку. Вони не потребують попереднього вирівнювання поверхні стін.
  2. Вигідніше купувати однотонні шпалери або з абстрактним малюнком. Варіанти з малюнком потребують підгону, що збільшує розходи.
  3. Можна просто пофарбувати стіни. Такий дизайнерський хід залишається актуальним та зручним.

Підлога

Для бюджетного ремонту використовують лінолеум та ковролін. Існує багато їхніх різновидів: від найбільш дешевих синтетичних до натуральних, що імітують паркет. Сучасний «товстий» лінолеум не потребує ідеального вирівнювання підлоги, а настелити його дуже просто. Косметичний ремонт квартири у Івано-Франківську якісно виконує компанія REMONT-EXPERT.

Можна обрати ламінат або паркетну дошку. Це довговічні матеріали, що легко монтуються. Щоб заощадити на матеріалах, можна дорогі імпортні аналоги замінити не менш якісними вітчизняними виробами.

Стеля та дверні отвори

Роблячи ремонт квартири, ціна якого невисока, варто відмовитись від дорогих багаторівневих стель. Тим більше вони перестали бути актуальними і з точки зору дизайнерів. Замість цього можна обрати просте матове полотно, яке коштує дешевше, ніж глянцеве.

Для дверних отворів оптимальним варіантом буде просте оформлення в формі прямокутника. Складні арочні конструкції дорожчі та не завжди виглядають доречно.

28.01.2020