Демонтаж старих покриттів. Івано-Франківськ. Будівельні роботи.

Починаємо ремонт в квартирі: демонтаж старих покриттів з підлоги, стін і стелі

Без правильної підготовки зробити якісний ремонт в квартирі неможливо. Це добре знають в компанії «REMONT-EXPERT», а тому її фахівці виконують демонтажні роботи так само ретельно, як і оздоблення приміщень. Зняття старих покриттів проводиться в декілька етапів і має певну послідовність.

Загальний порядок проведення демонтажу

Якщо демонтаж стосується капітальних стін чи перекриттів, його необхідно узгоджувати з відповідними інстанціями. Це обумовлено нормами безпеки як для тих, хто проживає в будинку, так і для тих, хто виконує будівельні роботи Івано-Франківськ. В інших випадках узгодження не потрібне. Демонтажний процес має загальний порядок, незалежно від способів видалення покриття.

  1. Майстер проводить огляд робочих поверхонь для оцінки складності робіт.
  2. Виконується підготовка приміщення, інструментів та матеріалів для демонтажу. При необхідності переносяться інженерні комунікації.
  3. Знімається старе покриття, проводиться прибирання і вивіз будівельного сміття.

Після завершення робіт приміщення повністю готове до проведення робіт по оздобленню поверхонь.

Демонтаж підлоги

Зняття покриття з підлоги має свої особливості і потребує вміння. Виникнення дефектів може бути обумовлено наступними причинами:

  • довгий термін експлуатації;
  • недотримання режимів вологості та температури;
  • ураження гризунами, комахами або грибком;
  • механічні пошкодження.

В процесі демонтажу важливо не пошкодити основу, адже від її міцності залежить якість і довговічність нової підлоги. Щоб не довелося переробляти і втрачати додаткові кошти, звертайтеся до компанії «REMONT-EXPERT», яка знаходиться в Івано-Франківську. Її майстри впораються з роботою швидко і якісно, незалежно від складності виконання.

Зняття покриття зі стелі і стін

Щоб звільнити стіни від старих шпалер, масляної фарби чи штукатурки, застосовуються різні способи – від механічного зняття до прогрівання поверхонь. Найбільш складним вважається демонтаж плитки, адже під час роботи можна пошкодити основу стіни. Відповідного досвіду потребує і обробка стелі: видалення старого покриття не повинно залишати помітні дефекти на поверхні. Така підготовка дозволить зекономити час і кошти для подальших робіт по оздобленню. Саме тому перевагу має професійний демонтаж і ремонт приміщень, Івано-Франківськ відомий такими спеціалістами.

07.04.2020